WOŚP: Wygraj voucher na dowolną publikację w legnickich mediach!

Na licytację 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafił wyjątkowy voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”. Jego zdobywca będzie mógł opublikować artykuł o dowolnej tematyce w czołowych lokalnych portalach i gazetach: e-legnickie, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej, Tygodnik24 oraz na stronie laikart.pl.

Idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz czwarty jednoczy dziennikarzy z lokalnych redakcji, którzy ufundowali voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”.

Voucher, zgodnie z hasłem Jurka Owsiaka „Róbta co chceta!”, stwarza zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość publikacji w lokalnych mediach własnego artykułu o dowolnej tematyce oraz formie. Można więc go wykorzystać na wiele sposobów jak np. do skutecznej reklamy firmy czy produktu, promocji twórczości artystycznej, publicznego zabrania głosu w istotnej dla zwycięzcy sprawie  czy spektakularnego sposobu wyznania komuś uczuć. Artykuł można wzbogacić o materiały graficzne, filmy (np. z YouTube) czy hiperłącza.

Voucher zostanie zlicytowany, podobnie jak wszystkie inne fanty w tym roku, na Allegro. Licytacja ruszyła 25 stycznia i  zakończy się 10 lutego. Link do aukcji TUTAJ. ( https://allegro.pl/oferta/voucher-na-dowolna-publikacje-w-legnickich-mediach-10158032706 )

Przypomnijmy, że trzy wcześniejsze vouchery „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP” były licytowane podczas finału WOŚP w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy. W poprzednich  dwóch edycjach finału voucher były jednym z najlepiej sprzedających się fantów w trakcie imprezy. Dzięki temu udało nam się zasilić puszkę WOŚP łączną kwotą blisko 7 tys. zł (470 zł w 2018 r., 5 000 zł w 2019 r. i 1500 zł w 2020 r.).

Uwagi regulaminowe:

Posiadacz vouchera ma prawo dowolnej publikacji w: e-legnickie, lca.pl, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej, gazecie „Tygodnik24” oraz portalu stowarzyszenia LAiK laikart.pl, które  zapewniają ewentualną pomoc przy realizacji vouchera i opracowaniu artykułu (tel. 783 102 053 / laikartredakcja@gmail.com).Zaznaczyć należy, iż nie będą publikowane treści: niezgodne z prawem, wulgarne, naruszające dobre imię innych osób, mające charakter agitacji politycznej.

Artykuł musi spełniać poniższe normy: Tekst do 10 tysięcy znaków, maksymalna ilość zamieszczonych grafik  w albumie 30 (w tekście maksymalnie 3). W przypadku gazety artykuł powinien się zmieścić maksymalnie na 2/3 strony. Artykuł na portalach można wzbogacić o materiały graficzne czy filmy, np. z YouTube.

Data ważności Vouchera: 30 grudnia 2021 r.

Autor artykułu oświadcza, iż jest autorem nadesłanych materiałów, lub posiada do ich wykorzystania prawo. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone w artykule. Autor przekazuje możliwość ich nieodpłatnego wykorzystania na potrzeby akcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.