29. Finał WOŚP w Legnicy. Sprawdź, co będzie się działo!

Obecna sytuacja nie jest w stanie zatrzymać Orkiestry Jurka Owsiaka, która w obliczu panujących wyzwań znalazła nowe sposoby funkcjonowania. Znaczna część działań została przeniesiona do sfery online, w której dalej aktywnie można wspierać WOŚP. Środki zebrane podczas tegorocznego “Finału z głową” będą spożytkowane na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Ten finał niewątpliwie będzie inny niż wszystkie przedtem. Tym bardziej warto się zaangażować i wesprzeć szczytny cel, co jest możliwe na wiele sposobów. Za zbiórkę w tym roku ponownie odpowiada legnicki hufiec. Wolontariusze z serduszkami pojawią się na ulicach miasta w dniu finału – 31 stycznia. Ponadto, została założona internetowa zbiórka, dzięki której pieniądze można wpłacić do wirtualnej puszki – do znalezienia tutaj.

Sferą artystyczno – rozrywkową i licytacjami zajmie się Legnickie Centrum Kultury. Już od 17.00 na ich kanale YouTube będzie trwać transmisja, podczas której wystąpią lokalne zespoły: Nocne Boogie, The Diler Band, Kminek i Studiowałem Mapę Krowy. W przerwach między koncertami specjalni goście zachęcać będą do udziału w licytacjach, które w tym roku odbywają się na platformie Allegro pod tym linkiem

Wśród tegorocznych fantów znajdziemy m.in. voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”, dający niepowtarzalną możliwość opublikowania artykułu o dowolnej tematyce w czołowych lokalnych portalach i gazetach: e-legnickie, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej, Tygodnik24 oraz na stronie stowarzyszenia laikart.pl. 

Nie zrezygnowano również z kontynuowania tradycji “Legnickiego biegu z serduszkiem”, który w tym roku odbędzie się po raz siódmy, lecz w nieco zmienionej formule. OSiR Legnica zaprasza legniczan do samodzielnego wyznaczenia sobie trasy, najlepiej w kształcie serca. Aby otrzymać dyplom uczestnika, należy zasilić wirtualną puszkę WOŚP, do czego zachęcają organizatorzy. Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.