Legnickie media grają z WOŚP i przekazują wyjątkowy fant na licytację

Już po raz trzeci legnickie środowisko dziennikarskie łączy się i zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazujemy voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”, który daje zwycięzcy możliwość publikacji artykułu o dowolnej tematyce w e-legnickie, lca.pl, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej oraz portalu stowarzyszenia LAiK laikart.pl.

Voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP” stwarza zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość publikacji w lokalnych mediach własnego artykułu o całkowicie dowolnej tematyce. Artykuł można wzbogacić o materiały graficzne czy filmy, np. z YouTube.

Zwycięski voucher wykorzystać można np. do skutecznej reklamy swojej firmy czy produktu, wyznania miłości, przedstawienia hobby, pochwalenia się publicystycznym zacięciem, opisania życiowej przygody, promocji swojej twórczości artystycznej etc. Wszystko zostawiamy inwencji zwycięzcy, więc jak mawia Jurek Owsiak: „Róbta co chceta”!

Voucher zostanie zlicytowany podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę (12 stycznia) w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy. Legnickie media już po raz trzeci pokazują, jak dla szczytnej społecznie idei można działać wspólnie ponad podziałami.

W tym roku dla WOŚP zagra wspólnie aż 6 redakcji: e-legnickie, lca.pl, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej oraz laikart.pl (portal inicjatorów akcji ze stowarzyszenia LAiK). Przypominamy, że pierwszy voucher w 2017 roku został zlicytowany za 470 zł, natomiast w 2018 roku osiągnął on już 5000 zł.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.