Ile w nas wiary i mocy, tak pomagajmy! Koncert charytatywny dla „Stasiastego”.

W ten piątek 8 listopada o godzinie 19 ,w Klubie Spiżarnia odbędzie się koncert, organizowany przez Legnickie Centrum Kultury, z którego dochód zostanie przekazany na rehabilitację Stanisława „ Stasiastego” Delimaty.

To już drugi koncert charytatywny dla legnickiego muzyka „ Stasiastego” (Maria Nefeli, Zielony Groszek) , który wciąż dzielnie walczy z chorobą nowotworową. Pamiętajmy, że w tak ciężkich dla niego chwilach, każda pomoc jest nieoceniona. Finansowe jak i moralne wsparcie bardzo wiele znaczy zarówno dla Stasia jak i dla jego rodziny. Pokażmy mu, że wciąż ma wokół siebie ludzi, na których może liczyć.

Na przekór ciężkiej chorobie „Stasiasty” będzie z nami i zaśpiewa z Zielonym Groszkiem kilka utworów, dlatego warto zjawić się na imprezie punktualnie.

Na scenie zaprezentuje się pięć zespołów z gatunku szeroko pojętej muzyki rockowej: Diler – music band, Royal Beggars, Metalion, Maria Nefeli oraz Ga-Ga Zielone Żabki.

Licytowane będą też gadżety przekazane m. inn od zespołów Metalion, Vader, Hunter, Farben Lehre , Acid Drinkers, Cynamonowy Ogród, Nocne Boogie. A także „skóra” od Koguta (Andrzej Sowa – woklista Maria Nefelii) i fota z autografem od Muńka Staszczyka (T-Love). Wszystkie fanty i ważne informacje na oficjalnej stronie wydarzenia Koncert dla Stasiastego.

Do puchy wrzucamy minimum 10 zł, oczywiście nikt się nie pogniewa jak będzie więcej.

A tu można obejrzeć relację z wcześniejszego koncertu dla Stasia, który odbył się 20 września 2019r. Koncert Charytatywny dla Stasiastego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.