Nabór kapel, solistów i artystycznych dusz na 5. edycję „Out of Control”

30 listopada Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie organizuje 5. edycję muzycznej imprezy andrzejkowej Out Of Control w klubie Spiżarnia. Zgłoszenia chętnych do zagrania kapel i solistów można wysłać do 10 listopada. W tym roku zapraszamy do współpracy także pozytywnie zakręcanych artystów z innych gałęzi kultury, którzy chcieliby się zaprezentować w nietuzinkowej formie – po prostu „art aut of control”. Dochód z imprezy tradycyjnie przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych domów.

Koncert „Out of Control” to świetna okazja do zaprezentowania się dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel, które chcą budować wraz z LAiK lokalną scenę muzyczną i przy okazji zrobić coś fajnego – swoimi talentami i pasją do muzyki sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków z uboższych legnickich domów.

Impreza uchodzi za lokalną „kuźnię talentów”, miejsce gdzie zobaczyć mogliśmy najwięcej debitów muzycznych w ostaniach latach w Legnicy. Z nowicjuszami scenę dzielą także bardziej doświadczone regionalne składy, które na swoim koncie mają m. in. koncerty – w tym na największych festiwalach w Polsce, wytłoczone płyty czy wydane teledyski.

Grają dźwięki rockowe, punkowe, bardowskie, poetyckie, popowe bluesowe, jazzowe, metalowe czy reggae, więc każdy znajdzie coś dla siebie. „Freestagowa” formuła imprezy LAiK-a w szaloną andrzejkową noc niesie ze sobą zawsze wiele spontanicznych, żywiołach zachowań artystów na scenie oraz w wykonaniu naszej pozytywnie zakręconej widowni – po prostu „out of control”.

Tym razem idee imprezy spróbujemy nieco zmodyfikować, szerzej otworzyć, pchnąć w kierunku „art aut of control” i zaprosić artystów chcących pokazać inne talenty niż muzyka. To będzie kolejny nasz eksperyment w Spiżarni. Być może uda nam się odpalić jakieś akrobatyczne show, powiesić mniej znanych plastyków, zareklamować kreatywnych tatuatorów, znaleźć magika, zaprosić do zapowiedzi stand-upera etc. W skrócie robicie coś ciekawego, myślicie że można to pokazać out of control podczas imprezy? Naśpicie do nas!

W sferze „out of control” z pewnością pozostaje także hojność i chęć niesienia pomocy podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, bo to zależy jedynie od waszych dobrych muzycznych serduszek. Bowiem od pięciu lat kasa z imprezy jest poznaczona na akcje „Uśmiech pod Choinkę” TPD, dzięki której dzieci pochodzące z uboższych domów otrzymają mikołajkowe prezenty. Jednak tutaj trzeba dumnie przyznać, Legnica daje prawdziwy popis. Duża frekwencja na koncercie plus świetna postawa publiki pozwala nam co roku pobijać rekord zbiórki. Poprzednia edycja imprezy została nawet wyróżniona przez TPD jako akcja charytatywna roku 2018 w Legnicy.

Więcej informacji o poprzedniej edycji Out of Control można znaleźć TUTAJ, zaś wszystkie archiwa z cyklu TUTAJ

Zasady rejestracji kapel i solistów (planujemy zakwalifikowanie ok. 5 – 6 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie). Na zgłoszenia muzyków i innych osób chcących się pokazać na imprezie czekamy do 11 listopada.

Zgłoszenia wysyłamy na adres laikartredakcja@gmail.com w tytule wpisując nazwę formacji + słowo nabór.

W treści załączamy:

  • krótki opis tworzonej muzyki i siebie
  • Wasze logo (jeśli posiadacie), adresy stron i nagrania (nie jest to wymagane)
  • numer telefonu kontaktowego
  • ewentualne pytania i pomysły? (można również kontaktować się pod numer +48 519765133)
  • w przypadku artystów niemuzycznych, zostawiamy wolną rękę

Wyniki naboru zostaną ogłoszone najpóźniej do 12 listopada.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.