Reggae w sercu Kunic

31 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Kunice już po raz ósmy zaprasza do zabawy w rytmach słonecznej Jamajki. Na scenie zobaczymy zespoły Siloe Rockers, I-RAY, Mr.Nice Guy Project, Zielony Groszek oraz Tabu.

Już w tę sobotę w Kunicach odbędzie się kolejna edycja „Festiwalu Reggae nad Jeziorem”. Na scenie pojawi się  Mr.Nice Guy Project grający muzykę na „pół żywo”. I-RAY założony w 2013r. Zobaczymy również Siloe Rockers grający alternatywne reggae, którzy w 2017r. wydali swoją pierwszą płytę „DROGA”. Usłyszymy także podchodzący z Legnicy Zielony Groszek na czele ze swoim charyzmatycznym lider Stasiastym, który aktualnie zmaga się z ciężką chorobą i jak zapowiada, jest to prawdopodobnie jego ostatni koncert do czasu zakończenia terapii.

Gwiazda wieczoru, zespół Tabu powstał w 2003 roku. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym podąża zespół. Wydali studyjne płyty „Jednosłowo” (2006), „Salut” (2009), „Endorfina” (2012), Sambal(2019) oraz dwukrotnie zdobyłli Złotego Bączka przyznanego przez publiczność dla najlepszego zespołu występującego na Przystanku Woodstock, a obecnie PolAndRock Festival.

O godz. 10.00 rozpocznie się „Kunicki Bieg Reggae” na dystansie 5, 10 i 20 kilometrów. Na bieg można zapisać się jeszcze tuż przed rozpoczęciem. Start przy ośrodku LOK w Kunicach (ul. słoneczna 3).

Impreza rozpocznie się 31 sierpnia o godzinie 16.00 na terenie GOKiS Kunice.

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.