Gdzie zarządza się wszechświatem?

„Nudzi mi się” to kanał na YouTube , który prowadzi Marcin Max Kallas. Jest to świetną skarbnicą wiedzy nie tylko dla osób zainteresowanych technologią, informatyką czy też majsterkowaniem, ale i dla niewgłębionych w temat. W publikowanych treściach Marcin dzieli się swoimi pasjami, która w głównej mierze zawiera produkcje filmową.

Sama nazwa kanału nie jest przypadkowa, jak przyznał prowadzący wzięło to się, iż gdy Marcin robił coś ciekawego zbierał recenzje od swojego przyjaciela „Tobie na prawdę się nudzi”. Wiedza którą możemy zdobyć oglądając odcinki u Marcina, jest rzetelna i wynika z doświadczenia, bowiem autor kanału swoją przygodę z programowaniem i informatyką zaczął już w wieku 6 lat. Doświadczenie z jakim się dzieli z widzami jest nie tylko treścią dla ludzi zainteresowanych szeroko pojętą technologią, lecz też dla ludzi, który dopiero stawiają pierwsze kroki w tą stronę.

Lecz nie samymi komputerami człowiek żyję, na kanale znajdziemy też filmiki z majsterkowania, gdzie autor pokazuję jak zbudował swoje „Centrum zarządzania wszechświatem”. Jak Marcin przyznał publikowane treści będzie cechowała różnorodność, a w planie długo falowym na warsztat weźmie produkcje filmową, co jest jego głównym zainteresowaniem.

W przyszłości prowadzący przyznał, iż zamieszczać będzie głownie takie filmy, dowiem się z nich jak działa cały złożony system scenografii, jak i też jak to wygląda od samej podszewki na którą składa się mechanika i robotyka. Zawarte na tą porę treści to dopiero preludium do tego tematu. Wartym wspomnienia jest też to, iż styl filmików jest dość unikatowy i trudno znaleźć drugiego takiego twórce. Sam autor produkcją filmową i telewizyjną zajmuję się od 10 lat.

Pomimo tego iż nad zawodem programisty pojawiło się widmo zastąpienia ludzi przez roboty, według Marcina jest to dość odległa przyszłość zanim dojdzie do osobliwości technologicznej, więc zawód ten jest nadal perspektywiczny. W tym miejscu trzeba też wspomnieć rade
prowadzącego dla młodych programistów, informatyków czy ludzi związanych z produkcją filmową. Według Marcina swój zawód trzeba poczuć i zastanowić się czy na prawdę jest to tym co daje szczęście w pracy, albowiem jeśli się ma prace związaną z pasją to robi się coś fajnego i jeszcze się na tym zarabia.

Zapraszamy na kanał „Nudzi mi się”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.