[PRZENIESIONE] Koncert Voo Voo w Akademii Rycerskiej- do wygrania bilety!

Już 19 maja w Akademii Rycerskiej gościć będziemy zespół muzyczny Voo Voo.

UWAGA WYDARZENIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA INNY TERMIN – 16 lutego 2020

Voo Voo ostatnim razem wystąpił w Legnicy prawie dwa lata temu podczas trasy koncertowej promującej spokojny album „7”. Zespół Voo Voo wraca z nowym albumem- ,,Za niebawem”. Jak twierdzą artyści- postawili w nim na żywioł, rytm oraz mocniejsze gitarowe brzmienia. Muzycy na płycie odwołują się do wielu spraw społecznych.

Na płycie gościnnie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz wraz ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.  Za kompozycje i teksty na nowej płyty odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast za masterning i produkcje jego syn Piotr Waglewski „Emade”.

Z okazji koncertu mamy dla Was do wygrania podwójną wejściówkę. Pytanie konkursowe: Który utwór zespołu Voo Voo jest Twoim ulubionym i dlaczego? Odpowiedzi przesyłajcie na maila laikartredakcja@gmail.com. O wygranej poinformujemy 16 maja drogą mailową.

19 maja 2019 godz. 19:00

Akademia Rycerska, Sala Maneżowa (Wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała)

Bilety w cenie 80 zł i 90 zł.

Rezerwacja i sprzedaż biletów: Galeria Satyrykon, (Rynek 36) kupbilecik.pl, biletyna.pl Rezerwacje grupowe tel. 887-410-411, e-mail: info.tomma@gmail.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.