Zaprezentuj swoją srebrną stylizację na pokazie w Galerii Piastów

11 maja (sobota) w Galerii Piastów otwarty zostanie Legnicki Festiwal SREBRO 2019. Z tej okazji centrum handlowe wraz Galerią Sztuki przygotowało wiele atrakcji, w tym konkurs na srebrną stylizację.

– Wiemy, że młodzi ludzie uwielbiają weekendy w galerii, specjalnie się do nich przygotowują, prezentując nie tylko bycie na czasie z modą, ale też dużo własnych pomysłów i inwencji. Wiemy, że w mieście mamy wiele eleganckich i modnych dam, a także blogerki modowe, stylistki, domorosłe projektantki. Chcemy ich wszystkich zmotywować, pozwolić na to co kochają – zaprezentowanie się szerszemu gronu we własnym stroju, z własną biżuterią, która stworzy ciekawą, nietypowa stylówkę” – zapowiadają organizatorzy.

W konkursie wziąć udział mogą wszyscy bez względu na wiek i płećPrzewidziane są oddzielne kategorie dla kobiet, mężczyzn a takżę dzieci.Wystarczy przyjść we własnej stylizacji z biżuterią do Galerii Piastów na godz. 16.00.  Nagrody to m.in. seans z osobistą stylistką oraz bony do sklepów Galerii Piastów. Więcej festiwalu pisaliśmy TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.