Srebrny festiwal w Galerii Piastów

Niebawem wystartuje kilkudniowy, międzynarodowy „Legnicki Festiwal SREBRO”. Jego rozpoczęcie odbędzie się 11 maja w ulokowanej w sercu miasta Galerii Piastów. Centrum handlowe wraz z Galerią Sztuki przygotowało wiele atrakcji mających przybliżyć klimat imprezy mieszkańcom naszego miasta.

Wachlarz festiwalowych wydarzeń w Galerii Piastów obfituje w ciekawe punkty programowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  Dodatkowo będzie okazja do wygrania drobnych upominków m.in. biletów do kina Helios i zaproszeń do Parku Rozrywki Play City. Udział w imprezie jest darmowy i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Poniżej prezentujemy program wydarzenia:

Od godz. 13.00 – warsztaty biżuteryjne (kolczyki, naszyjniki i bransoletki, filcowe broszki dla najmłodszych, eko-zawieszki oraz lusterka i przypinki z własnym projektem)

15.00 prezentacja stylistki i blogerkki Jolanty Watral „Biżu&Beauty”, która opowie m.in. opięciu krokach dobrej stylizacji, doborze palety kolorów do danego typu urody, czy sekretach udanych dodatków.

16.00 – rozstrzygnięcie otwartego konkursu na najlepszą stylizację z biżuterią w roli głównej,

16.30 – pokaz mody – stylizacje marek odzieżowych z Galerii Piastów oraz nowoczesnej biżuterii z kolekcji Galerii Sztuki w Legnicy.

Pełen program Legnickiego Festiwalu SREBRO można znaleźć TUTAJ.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Bliski start 40. edycji Legnickiego Festiwalu Srebro – Laik art
  2. Zaprotestuj swoją srebrną stylizację na pokazie w Galerii Piastów – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.