Popek z Matheo zagrali w Legnicy [wywiad i relacja]

W sobotę w Akademii Rycerskiej odbył się koncert słynnego rapera, który pochodzi właśnie z Legnicy. Prezentował on swoją głównie nową płytę, ale pojawiły się także hity z starszego okresu twórczości.

Paweł Mikołajuw, czyli Popek, to kontrowersyjny twórca muzyki rap, który swoją popularność zdobył m.in poprzez mocno niepoprawną muzykę, kontrowersyjny sposób promocji, czy nawet fakt bycia poszukiwanym przez policję. Wykreowana postać mocno wulgarnego i agresywnego „Króla Albanii” szybko trafiła do wielu Polaków. Idąc ulicą można było usłyszeć jego utwory wśród bardzo młodych i starszych słuchaczy, praktycznie na każdym kroku. Artysta poza muzyką zajmuje się sportem (mieszane sztuki walk), wystąpił w dużym telewizyjnym show tanecznym (zajął z partnerką trzecie miejsce), udziela się charytatywnie, a także założył ugrupowanie polityczne „Młoda Polska”.

Przed koncertem Popek chętnie robił sobie zdjęcia z fanami, w ogólnodostępnej części Akademii Rycerskiej. Koncert zaczął się mocnym wejściem Popka z Matheo na scenę, gdzie publika bardzo gorąco ich przyjęła. Goście wypełnili połowę sali, przekrój wiekowy był od małych dzieci do dojrzałej publiczności. Wśród odwiedzających widać było tych zwyczajnie ciekawych postacią nietuzinkowego celebryty, ale także fanów, którzy dobrze się bawili i znali jego twórczość.

Zapraszamy również do obejrzenia wywiadu z wykonawcą, w którym wspomina o rodzinnej Legnicy, swoich nowych planach muzycznych, czy działalności społeczno-publicznej. Ciężko doświadczony przez los za dziecka celebryta kieruje także słowa pełne motywacji do młodych ludzi, bo jak poskreślał, każdy ma swoją szansę w życiu. 

Wywiad przeprowadził dziennikarz tulegnica.pl / laikart.pl  Dawid Stefanik.

Zapraszamy także do fotorelacji:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.