Dzień bluesa w Legnicy

29 marca w Legnicy zagości syn gwiazdy światowej estrady Jackiem Moorem, który to wystąpi wraz z projektem „Garry Moore Tribiut Band”, wraz z nim na scenie pojawi się Leszek Cichoński, osoba znana wśród fanów rocka i bluesa.

Garrego Moora kojarzą wszyscy zapaleni fani bluesa i rocka, gdyż jest jedną z najważniejszych postaci tych gatunków. Pamięć o nim nie zagnieła jednak po jego śmierci, jego syn Jack Moor stworzył projekt poświęcony twórczości ojca. Na scenie wraz z projektem pojawią się doświadczeni artyści Łukasz Gorczyca – bas, Szymon Pejski – wokal.

Leszek Cichoński to postać doskonale znana polskim fanom bluesa, artysta współpracował z wieloma artystami, między innymi takim jak Lady Pank, Perfektu, Europe, Dżemu, , Leon Hendrix i wiele innych. W 2014 roku w plebiscycie Guitar Awards zdobył tytuł najlepszego polskiego gitarzysty. Oprócz grania na scenie gitarzysta organizuję co roczny koncert we Wrocławiu pod nazwą Thanks Jimi Festival. Wydarzenie święci triumfy w biciu rekordu Guinessa we wspólnej grze na gitarach.

Koncert odbędzie 29 marca o godz. 19:00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (wejście od ulicy Ojców Zbigniewa i Michała).

Bilety w cenie 55 zł w przedsprzedaży do nabycia w Legnickim Centrum Kultury, oraz w cenie 70 zł przed wejściem na koncert. Bilety ulgowe za okazaniem legitymacji będą dostępne w cenie 35 zł przed wejściem na koncert.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.