Rockowy freestage w Spiżarni

23 marca w klubie Spiżarnia odbyła się 31. pierwsza odsłona koncertu w ramach freestage Legnickiego Centrum Kultury. Na scenie wystąpili Kamola&Giganci Rocka, Raz Dwa Tribute to Maanam oraz Ad Hoc.


Patrycja Kamola miała okazje zaprezentować najnowszy autorski materiał i zapowiedziała, że już dzisiaj wchodzi wraz z zespołem do studia nagraniowego. Oznacza to, że zapewne już niebawem będziemy mogli posłuchać jej utworów w domowym zaciszu z jej drugiego krążka.


Wczorajszego wieczoru nie zabrakło tańca, a to wszystko za sprawą Raz Dwa. Zespół wykonywał piosenki Maanam’u. Muzycy wnieśli ze sobą na scenę tak dużą dawkę energii, że nie sposób było ustać w miejscu. Cały legnicki koncert muzycy zarejestrowali i jak obiecują, niebawem światło dzienne ujrzy koncertowe demo zespołu.


Imprezę godnie zakończył zespół Ad Hoc uświetniając sobotni wieczór rockowymi brzmieniami. Każdy zespół dał z siebie wszystko, co pochwyciła rozbawiona publika. Co ciekawe, zespół także pracuje, nad nad debiutancką płytą. Obecnie na YouTube można znaleźć dwa teledyski formacji.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne edycje imprezy.

Fot. Mariusz Witkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.