Metalowe szaleństwo w Legnicy

9 marca w ramach 138 Strefy De legniczanie byli świadkami ostrej metalowej muzyki w klubie Spiżarnia. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością i frekwencją wśród legniczan, zespoły takie jak Okrutnik, HELLHAIM i Turbo rozpaliły prawdziwy ogień pod sceną.

Prawdziwe metalowe szaleństwo ogarnęło legniczan w sobotę, klub Spiżarnia niemal pękał w szwach. Na koncercie dało się zauważyć prawdziwą różnorodność pokoleniową, przy przesterowanych gitarach i ostrych wokalach bawili się zarówno młodzi jaki starsi fani mocnej muzyki.

Prócz samej gwiazdy zespołu jakim było Turbo swoje metalowe kły pokazały zespoły suppurtujące: Okrutnik i HELLHAIM. Wokalista HELLHAIM dał się ponieść heavy metalowi, nie raz opuścił scenę aby zaśpiewać z… lady baru w Spiżarni. Przy tych właśnie zespołach publiczność popłynęła wraz z ostrą muzyką i pokazała metalowe oblicze Legnicy.

Wraz z wstąpieniem na scenę gwiazdy zespołu Turbo, legniczanie dali się przepełnić radością płynącą z muzyki, a dla starszych uczestników koncertu była to okazja na sentymentalną podróż po swojej młodości. Występowi towarzyszyły oklaski, owacje i szalone pogo, krótko mówią dobra zabawa udzieliła się uczestnikom koncertu.

Wojciech Hoffman, gitarzysta Turbo udzielił dla TuLegnica bardzo szczery wywiad w którym opowiedział nie tylko o muzyce zespołu ale o otaczającej nas rzeczywistości, nie omieszkał też wypowiedzieć się o Legnicy. Dla zainteresowanych całość wywiadu w linku poniżej:

https://tulegnica.pl/artykul/turbo-dzwieki-w-legnicy/623229

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.