Kabaret Ani Mru Mru w Akademii Rycerskiej

1 marca w Akademii Rycerskiej wystąpił dobrze wszystkim znany Kabaret Ani Mru Mru rozbawiając publike najnowszym programem “Cique de volaille”

Pomimo szarości i deszczu za oknem, wczorajszy piątkowy wieczór Legniczanie spędzili śmiejąc się i żartując wraz z Kabareten Ani Mru Mru. Satyrycy wystąpili w Akademii Rycerskiej ze swoim nowym programem “Cique de volaille” skupiającym się na kryzysie wieku średniego u mężczyzn oraz sytuacjach, które przytrafiają się nam wszystkim jak wizyta u lekarza, czy rodzinne perypetie przy okazji tworzenia drzewa genealogicznego. Jak sami przyznali w krótkim wywiadzie, lubią poruszać tematy życia codziennego, które są im samym bliskie.

W skeczach unikają natomiast tematów politycznych, gdyż jak przyznali, dzisiejsza scena polityczna jest dla nich bardziej żałosne niż śmieszna i musieliby być bardzo niecenzuralni chcąc to przedstawić w skeczach. Ponad to, jak przyznał Michał Wójcik „nasz widz jest przyzwyczajony do tego, że u nas może odpocząć do polityki”.

Warto dodać, że nie był to pierwszy raz, kiedy Kabaret Ani Mru Mru zawitał do Legnicy. Satyrycy wspominają nawet, że miasto interesuje ich ze względów historycznych. Marcin Wójcik przyznał, że chętnie przecisnąłby się przez siatkę przy płot i zwiedził stare, opuszczone obietky z okresu Małej Moskwy.

Foto. Mariusz Witkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.