Legnica zadrży od metalowego uderzenia

Niepokorna muzyka metalowa znów pokaże swe obliczę na deskach sceny klubu Spiżarnia. Piekielnie dobrą zabawę legniczanom zapewnią takie zespoły jak HELLHAIM i Oktutnik, a gwiazdą zespołu będzie nie kto inny jak legenda polskiej sceny metalowej TURBO.

Turbo jest zespołem, który obrósł w miano legendy i prekursorów polskiego metalu. Formacja aktualnie jeździ po Polsce w ramach trasy „The last warrior tour”. Zespół wykona utwory z tego albumu, a ponad to zagra swoje najostrzejsze kawałki. Zespół wydawszy w 1987 roku album Ostatni Wojownik sam zawojował polską scene. Ostre dzwięki Trash Metalu w wykonaniu kapeli zaszczyciły uszy słuchaczy na metalmani 1988. Turbo wystąpił tam obok taki zespołów jak Rage czy Kreator.

Prócz samej gwiazdy na scenie pojawi się HELLHAIM, pochodządy z pod warszawskiego Pruszkowa. Metal wykłuty w aurze fascynacji grupy również rozpali ogień pod sceną.

Koncert dopełni jeszcze Okrutnik. Zespół tworzy szeroko pojętą muzykę heavy metalową z elementami black metalu na wokalu. Teksty ich nawiązują do poezji, negują człowieka i świat, mówią o okultyzmie i przekonaniach nihilistycznych.

Szykuję się piekielnie dobra zabawa

9 Marca, godz. 19, Klub Spiżarnia (Piastowska 1), Bilety 40/50 zł.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.