Bluesowy wieczór z PlugnBlues

16 lutego w chojnowskim Klubie Jubilatka zagra dobrze znana legniczanom bluesowa formacja Plug’n’Blues. Zespół inspiruje się największymi legendami polskiej muzyki jak Dżem, Kasa Chorych czy Breakout, dlatego w ich repertuarze znajdują się liczne covery, lecz także autorsko szyte kawałki bluesa.

Plug’n’Blues jest znany legnickiej publiczności m.in. dzięki koncertom podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Akademii Rycerskiej w latach 2018 i 2019, gdzie pełni honory gwiazdy wieczoru. Zespół w ubiegłym roku zagrał także koncert w legnickim akademiku w ramach cyklu imprez Witelon Music Night.

Formacja mocno osadzona w kanonach polskiego bluesa i rocka podczas koncertów prezentuje także własne utwory, które obecnie czekają na swoją płytę.

– Nasze autorskie kompozycje to teksty dotykające osobistych przeżyć i muzyka przekazująca nasze emocje – wyznają muzycy.

W skład Plug’n’Blues wchodzą: Tomasz Łabowicz (gitara, wokal), Waldemar Winkler (perkusja), Ireneusz Matys (gitara basowa) i Jakub Matys (klawisze)

Koncert odbędzie się 16 lutego o godz. 19.30 w Klubie Jubilatka w Chojnowie (u.  Przelot 1). Wstęp 15 zł.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.