Legnickie media sprzedane!

5 000 zł – za taką kwotę został zlicytowany voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP” ufundowany przez laikart.pl, lca.pl, legnica24h.pl , e-legnickie.pl, damitv.pl oraz Gazetę Legnicką. Jest to rekordowa suma, która padła podczas aukcji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy. Voucher daje zwycięzcy możliwość napisania dowolnego artykułu i umieszczenia go we wszystkich wymienionych mediach.

Legnickie media już po raz drugi udowodniły, że w szczytnej idei potrafią działać razem i wspólnie cieszyć się z pięknych efektów współpracy. Tym razem voucher został zlicytowany przez Pana Marka Jurczyka, któremu przyświecała idea pomocy dzieciom.

– Chciałem napisać o sytuacji w szkolnictwie, które przeżywa kryzys. Nauczyciele słusznie walczą o swoje, swój etos, godne warunki pracy. Jako ojciec dwójki dzieci chciałbym aby młodzież zdolna była w Legnicy promowa w sposób systemowy, w który zapewni, że zdolna młodzież będzie chciała wracać do Legnicy.  Nie jest to jednak deklaracja wiążąca. Z pewnością nie zamierzam przeznaczać vouchera na reklamę firmy ani inne komercyjne działania – tłumaczy zdobywca vouchera. 

1 Trackback / Pingback

  1. Finał WOŚP z nowym rekordem Legnicy! – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.