Legnickie media grają wspólnie z WOŚP – wygraj wyjątkowy voucher na publikacje artykułu w 5 legnickich mediach

Voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP” to wspólna inicjatywa legnickich mediów w składzie laikart.pl, lca.pl, legnica24h.pl , e-legnickie.pl  oraz damitv.pl. Łącząc się w idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazujemy na licytację  voucher,  który daje zwycięzcy wyjątkową możliwość napisania dowolnego artykułu i umieszczenia go we wszystkich wymienionych mediach!

            Legnickie media ponownie grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i przekują na licytacje podczas 27. Finału WOŚP w Akademii Rycerskiej voucher na publikację dowolnego artykułu w najważniejszych legnickich mediach laikart.pl, lca.pl, legnica24h.pl, e-legnickie.pl oraz damitv.pl. Tematykę i treść artykułu zostawiamy woli zwycięzcy licytacji. W artykule można zamieścić tekst, materiały graficzne czy filmy z YouTube lub innych portali tego typu. Za przykład mogą posłużyć tematy takie jak: reklama firmy lub produktu, opisanie dowolnej przygody życiowej, wyznanie miłości, zaręczyny, publicystyka, hobby, promocja twórczości artystycznej i wszystko, co tylko przyjdzie na myśl zwycięskiemu darczyńcy – cytując Jurka Owsiaka „Róbta co chceta”!

Nie po raz pierwszy szczytne cele łączą legnickie środowisko dziennikarskie z inicjatywy Stowarzyszenia Legnica Aktywnie i Kreatywnie. (pozdrawiamy koleżanki i kolegów 😉 ). Wspólnie udało nam się zrealizować już projekt „Dziennikarska Szlachetna Paczka” oraz przygotować voucher na WOŚP w ubiegłym roku. Wówczas fant osiągnął kwotę 470 zł.

O 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy pisaliśmy tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.