OUT OF CONTROL IV z nowym rekordem! (relacja)

W sobotnią andrzejkową noc w legnickiej Spiżami odbyła się czwarta edycja  imprezy „Out Of Control” organizowanej przez Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie. Wspaniała publika dopingowała aż siedem młodych formacji muzycznych a do puszki trafiło 3114, 77 zł, z których zostanie zrobionych około 100 paczek świątecznych w ramach akcji „Uśmiech pod Choinkę” prowadzonej przez TPD. Pomoc drugiemu człowiekowi, szczególnie tym najmłodszym i bezbronnym wobec świata, jest niezwykle ważna, a połączenie pomocy z zabawą to szczytna inicjatywa – podsumowują organizatorzy.

Do historii przeszedł czwarty andrzejkowy koncert charytatywny „Out Of Control”. Ponad sześć godzin pełnej energicznej, muzycznej zabawy zapewniło siedem formacji muzycznych  🎸Joker,  🎸No Idea, Radcurie 🎸Singer or Sinner 🎸 Patrycja Kamola i Giganci Rocka 🎸Łukasz Kindel i 🎸LoverBoy, które zaprezentowały rozmaite dźwięki od spojonych solowych ballad po mocne brzemienia wrzasku rockowych gitar. Całe wydarzenie poprowadził LAiK-owy duet, subtelna Karolina Pańkowska z niezwykle energicznym i charyzmatycznym scenicznie liderem organizacji Dawidem Stefanikiem. Jak zawsze na „Out Of Control” znalazło się miejsce dla debiutujących muzyków, którym się udało udowodnić, że rock and rolll nie jeszcze nie umarł.  Byli także muzycy z większym scenicznym obyciem, doświadczeniem radiowym i z własnymi płytami (płyty przekazane przez Patrycje Kamole i Radcurie na licytacje osiągnęły w oczach publiki wartość 200 zł). Całość okazała się świetną kompozycją koncertową dla słuchaczy o różnych preferencjach muzycznych.

Wspaniała publika dopingowała artystów, doceniła organizatorów i pokazała wielkie serce i dobroć „poza kontrolą” – na koncercie z biletów i licytacji uzbierane zostało 3114, 77 zł. Zlicytować można było m.in. vouchery będące pdójnym biletem na wszystkie koncerty w Spiżarni w 2019 roku (przekaże od klubu), płytę live DVD + CD od Sztywny Pal Azji z koncertu „Europa i Azja”opatrzoną autografami całego zespołu, vouchery na piercing i tatuaż od Body Extreme, urocze miśki, elementy design home, książki i płyty od Teatru oraz ….  NIC. Tradycyjnie na końcu imprezy licytowaliśmy „NIC”, w tym roku walka o gadżet była zażarta i ostatecznie „NIC” zostało sprzedane za 200 zł! Warto dodać, że często do puszki trafiła więcej niż padło w licytacji! Za uzbieraną kwotę będzie można zrobić około 100 świątecznych paczek 🎁🌲 da dzieci w ramach akcji „Uśmiech pod Choinkę”.  „Out OF Control” to świetna inicjatywa z kilkuletnią historią – przyznał Kazimierz Pleśniak prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy. 

Foto: Mariusz Witkowski

 

 

1 Trackback / Pingback

  1. Nabór kapel, solistów i artystycznych dusz na 5. edycję „Out of Control” – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.