„Niedokończona opowieść” – wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego – fotorelacja

„Niedokończona opowieść” to projekt muzyczny Patrycjusza Gruszeckiego, który rozbrzmiał utworami zmarłego już Zbigniewa Wodeckiego w Hotelu Sękowskim. Nowych aranżacji w wykonaniu świetnych muzyków słuchała pełna widzów sala.

Muzykowi na scenie towarzyszyli oprócz pozostałych instrumentalistów także Kasia Wilk, Ewa Uryga, Rafał Szatan i Tadeusz Seibert. Między utworami opowiadali oni anegdoty związane ze Zbigniewem Wodeckim, a poza Jego muzyką można było usłyszeć także utwory jego ulubionych artystów. Z opowieści dało się słyszeć same pozytywne emocje związane z Mistrzem instrumentu i muzyki.

Projekt Patrycjusza to efekt współpracy między nim a Zbigniewem Wodeckim – Patrycjusz jako jego wielki fan przesłał Zbigniewowi Wodeckiemu płytę demo do przesłuchania z prośbą o kontakt. Zaskoczyła go bardzo szybka odpowiedź (2 dni), a więc muzycy spotkali się. Wtedy właśnie zaczął powstawać wspólny projekt. Odbyło się kilka prób, jednak na wspólny występ zabrakło już czasu. Sam Patrycjusz jednak pozostał nieugięty i doprowadził do tego, że mieliśmy okazję usłyszeć muzykę Jego Mistrza.

fot. Tomasz Kotek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.