Niedokończona opowieść – koncert w hołdzie Z. Wodeckiemu

Niedokończona opowieść to koncert będący kontynuacją współpracy Zbigniewa Wodeckiego i Patrycjusza Gruszeckiego, który dokonał własnych aranżacji najpiękniejszych utworów Wielkiego Nieobecnego Artysty.

„Przygotowałem materiał, zrobiliśmy próby, na trzech z nich był i ćwiczył z nami Zbyszek… Materiał koncertowy został przez nas wyćwiczony, zamknięty w całość. Były też wspólne wielkie plany: nagranie płyty, wspólne koncerty… Wszystko to, w najbrutalniejszy sposób uniemożliwiło samo życie… – mówi Patrycjusz Gruszecki…

…To Niedokończona Opowieść, o której świat, a już z pewnością miłośnicy muzyki Zbyszka Wodeckiego, muszą się dowiedzieć. Dlatego właśnie, w porozumieniu z Fundacją Imienia Zbigniewa Wodeckiego, której przewodniczy córka Mistrza – Katarzyna Wodecka – Stubbs, zaprosiłem do współpracy wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej takich jak: Ewa Uryga, Katarzyna Wilk, Rafał Szatan, Tadeusz Seibert, Maciek Olesiński, Mariusz Smoliński,Krzysztof Ciesielski, Ireneusz Budny, Andrzej Janusz, Artur Tomczak, Jan Adamczewski.

Premiera tego jedynego w swoim rodzaju przedsięwzięcia miała miejsce w kwietniu w Lubinie (CK MUZA).

13 września 2018, godz. 19:00 w Hotelu Sękowski (Gliwicka 15) w Legnicy

Szczegóły dotyczące rezerwacji biletów: Hotel Sękowski Legnica. Tel. 76 721 31 60 / 70.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.