Akustyczny piątek z Weroniką Kwaśny w SDK Kopernik

Jutro w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik” odbędzie się walentynkowy koncert w wykonaniu Weroniki Kwaśny.

Weronika Kwaśny to wokalistka, a także instruktorka śpiewu. Ponoć śpiewa od zawsze, posiada na pewno bardzo szeroką skalę głosu, co nie jest częste. Jej dużymi nagrodami są m.in. nagroda specjalna od Grażyny Łobaszewskiej podczas Ogólnopolskiego Konkursu w Bydgoszczy oraz pierwsza nagroda Festiwalu Piosenki Jesiennej w Katowicach.

Obecnie Weronika Kwaśny rozwija muzyczną współpracę ze Studiem Mody Matylda, koncertując podczas odbywających się w całym kraju Fashion Weekendów, których Studio jest uczestnikiem. Tym, co zajmuje ją równie mocno, są warsztaty wokalne, które prowadzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako instruktorka dzieli się z uczestnikami warsztatów swoją wiedzą, umiejętnościami i wrażliwością muzyczną, przede wszystkim stawiając na pasję i radość, jaką dają muzyka i śpiew.

Jak podaje wokalistka dużą wartością dla niej jest możliwość kontaktu z publiką, a także koncertowania, co kocha robić i chętnie wykorzystuje różne okazje do tego celu, a okazji było wiele w dorobku artystki. Są to różne gale, czy imprezy charytatywne, a także występy jako support przed takimi osobami jak Kasia Wilk, Łukasz Zagrobelny, Jacek Stachurski, czy zespół Flowers.

Walentynkowy koncert będzie na pewno romantyczny, liryczny, pełen czarujących słów i ciepła.

Miejsce: SDK Kopernik

Czas: piątek 16.02 godz. 19.02

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.