Charytatywny koncert na rzecz poszkodowanych w wybuchu gazu

W piątkowy wieczór, 9 lutego odbędzie się impreza charytatywna na rzecz poszkodowanych w wybuchu gazu w lokalu gastronomicznym na legnickim osiedlu Kopernika

W wyniku wybuchu butli z gazem w lokalu na osiedlu Kopernika w Legnicy, cztery młode osoby odniosły bardzo poważne obrażenia. Leczenie ich poparzeń oraz rehabilitacja trwa nadal, a poszkodowani nie są w stanie sprostać ich kosztom.

Aby pomóc ofiarom tego wypadku, już 9 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się koncert charytatywny w SkyCenter (Galeria Gwarna).

Na imprezie odbędą się licytacje z atrakcyjnymi fantami. Zachęcamy do pomagania!

Na koncercie zagrają:

Iris

 

Nikola Warda – Absolwentka legnickiej szkoły muzycznej, która osiągnęła ogólnopolskie sukcesy występując m. in. na festiwalu Woodstock (na dużej i małej scenie), największych programach muzycznych (m.in. Must Be The Music), festiwalu piosenki poetyckiej Stachuriada 2016. Współpracowała z takimi muzykami jak Farben Lehre, czy Kamil Bednarek. Na koncercie zaprezentuje się wraz z Marcinem Gołdą, który także jest absolwentem legnickiej szkoły muzycznej.

 

 

The Vets

 

PatiKa- Patrycja Kamola to młoda, lecz bardzo doświadczona scenicznie i wielokrotnie wyróżniania wokalistka, która współpracowała m.in. z takimi muzykami jak Jacek Jaguś.  Znana z muzyki jazzowej Patrycja od września tego roku postanowiła zasadniczo zmienić swój styl muzyczny sięgając także do nurtu rocka i pop, zachowując jazzowe klimaty muzyczne w projekcie PatiKA.

 

9 luty, godzina 19:00!

WSTĘP WOLNY

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.