Satyrykon Roberta Romanowicza

Wernisaż wystawy Roberta Romanowicza ”Pirat Wyobraźni” odbędzie się 26.01.2018 (Piątek) o godz. 18:00 w Galerii Satyrykon.

To świat pełen uderzająco sympatycznych, a zarazem niepokojąco ekscentrycznych i nacechowanych jakimś romantycznym absurdem postaci. Tu już nie tylko zwierzęta i rośliny, ale i wszelkie przedmioty mają dusze oraz bystre i pełne wyrazu spojrzenie. Zaś co do oblicz artysty, to aż zaskakujące, jak wiele z nich pokazuje wystawa.

Prace Roberta Romanowicza to rysunki, fotografie, szkice, miniaturowe instalacje, czy zmodyfikowane przedmioty codziennego użytku.

Robert Romanowicz to artysta urodzony w 1976 roku w Miliczu, a aktualnie mieszkający we Wrocławiu. Ukończył studia na Politechnice Wrocławskiej na wydziale Architektury, jak i szkołę reklamy ”Creo” we Wrocławiu. Obecnie pracuje jako Architekt. Jego malarstwo jest owocem wieloletnich poszukiwań i eksperymentów, które są wynikiem obecnego stylu artysty.

Twórczość Roberta Romanowicza mogą Państwo zobaczyć na stronie pod tym linkiem, przykłady prac poniżej, oraz oczywiście na wystawie.

Robert Romanowicz ”Pirat wyobraźni”

Galeria Satyrykon, Legnica, Rynek 36

Wernisaż wystawy 26.01.201, godz. 18:00

Wystawa czynna od 03.01-24.02

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.