Koleje Dolnośląskie jadą z WOŚP

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, ale jeszcze można pomóc! Koleje Dolnośląskie jadą z licytacjami do 7 lutego.

Sam finał WOŚP odbył się 14 stycznia, a Koleje Dolnośląskie wspierają tą szczytną inicjatywę po raz kolejny. Na aukcje wystawiono cenne nagrody, których licytacja pomoże w ratowaniu życia i zdrowia noworodków. Same nagrody są ściśle związane z działalnością KD, ale na pewno nie tylko dla pasjonatów kolejnictwa.

Na licytacje wystawiono prawo do nadania nazwy:

 1. Pojazdowi SA135 „autobus szynowy” – nazwa będzie widoczna wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. – link do aukcji. Na dzień 24.01 licytowana kwota wynosi 6600zł.
 2. Pociągowi / połączeniu uruchomionemu w rozkładzie jazdy 2017/2018 – nazwa będzie widnieć w rozkładzie jazdy, a także będzie podawana przy zapowiedziach pociąg. – link do aukcji. Na dzień 24.01 licytowana kwota wynosi 3950zł.

Dodatkowo na aukcjach znajdują się:

 1. Przejazd w kabinie maszynisty na wspólnie wybranej trasie – link do aukcji. Na dzień 24.01 licytowana kwota wynosi 1236zł.
 2. Pamiątkowa tablica kierunkowa (unikat) z przejazdu specjalnego „Pociąg do Kochanka” z autografami członków zespołu Nocny Kochanek – link do aukcji. Na dzień 24.01 licytowana kwota wynosi 1000zł.
 3. T-shirty z limitowanej edycji „Koleje Dolnośląskie pociągają Woodstock”, zaprojektowane specjalnie dla załogi kolejowej przystanku Woodstock. Dostępne są one w rozmiarach:
  Rozm. M: link

  Rozm. L: link

  Rozm. XL: link

  Rozm. XXL: link

Licytować można do 7 lutego. Koleje Dolnośląskie nie tylko w ten sposób wspierają akcję WOŚP, w tym roku w dniu finału każdy wolontariusz legitymujący się identyfikatorem mógł podróżować pociągami przewoźnika bezpłatnie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.