Klamka zapadła – legnickie media sprzedane!

Legnickie media poszły za 470 zł…  Tyle dokładnie zarobił specjalny voucher „Legnickie media grają razem” na WOŚP ufundowany przez portale: laikart.pl, lca.pl, legnica24h.pl i e-legnickie.pl. Zwycięzca licytacji ma nietuzinkową okazje do publikacji dowolnego artykułu we wszystkich wymienionych mediach jednocześnie! 

Licytacja rozpoczęła się od symbolicznych 50 zł i trwała około dziesięciu minut. Emocje rosły wraz z kolejnymi pomysłami na wykorzystanie vouchera (m.in. wyznanie miłości, zaręczyny, opisanie przygody życia, promocja artystyczna, czy reklama firmy) i nieustannie podnoszącą się wartością licytacji. Ostatecznie zwyciężyła Pani Aleksandra Butyńska zasilając konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 470 zł – gratulujemy! Jak przyznała Pani Aleksandra, voucher pragnie przeznaczyć na promocje swojego gabinetu podologicznego.

Niezmiernie się cieszymy, że szczytna idea po raz kolejny połączyła lokalne środowisko dziennikarskie i „graliśmy razem w jednej orkiestrze”. Razem przeżywaliśmy licytację, razem się cieszyliśmy i razem mogliśmy pogratulować zwycięzcy. Jak mówi Jurek Owsiak „róbta co chceta” a dziś wszyscy chcemy grać dla WOŚP – powiedział Dawid Stefanik, naczelny laikart.

 

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. WOŚP 2018 w Legnicy (relacja) – Laik art
  2. Legnickie media grają wspólnie z WOŚP – wygraj wyjątkowy voucher na publikacje artykułu w 5 legnickich mediach – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.