WOŚP – wygraj publikację własnego artykułu w 4 legnickich mediach!

Wygraj voucher i napisz artykuł o wybranej przez siebie tematyce, który ukaże się w czterech czołowych mediach legnickich: lca.pl, e-legnickie.pl, laikart.pl, legnica24h.pl.

Voucher „Legnickie media grają razem” to wspólna inicjatywa legnickich mediów w składzie laikart.pl, lca.pl, legnica24h.pl i e-legnickie.pl. Voucher daje zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość napisania dowolnego artykułu i umieszczenia go we wszystkich wymienionych mediach! Tematykę i treść artykułu zostawiamy woli zwycięzcy licytacji (tekst, materiały graficzne, czy filmy z YouTube lub innych portali tego typu). Za przykład mogą posłużyć tematy takie jak: reklama firmy lub produktu, opisanie dowolnej przygody życiowej, wyznanie miłości, publicystyka, hobby, promocja twórczości artystycznej i wszystko, co tylko przyjdzie na myśl zwycięskiemu darczyńcy – cytując Jurka Owsiaka „Róbta co chceta”!

Voucher będzie można zdobyć w trakcie licytacji po godzinie 18.

Jest to nie pierwsza sytuacja, kiedy szczytne cele łączą legnickie środowisko dziennikarskie (pozdrawiamy koleżanki i kolegów 😉 ). Całą naszą redakcją zachęcamy do nawrzucania WOŚP i wspierania takich godnych pochwały idei. Cały program WOŚP znajdziecie pod tym linkiem.

 

Uwagi regulaminowe:

Zaznaczyć należy, iż nie będą publikowane treści: niezgodne z prawem, wulgarne, naruszające dobre imię innych osób, mające charakter agitacji politycznej.

Artykuł musi spełniać poniższe normy: Tekst do 10 tysięcy znaków, maksymalna ilość zamieszczonych grafik 30 w albumie (w tekście maksymalnie 3)

 Data ważności  Vouchera: 30 czerwca 2018.

Pragniemy także dodać, że autor artykułu oświadcza, iż jest autorem nadesłanych materiałów, lub posiada do ich wykorzystania prawo, tym samym redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone w artykule. Autor przekazuje możliwość ich nieodpłatnego wykorzystania na potrzeby akcji – czyli umieszczenie ich na stronach mediów laikart.pl, lca.pl, legnica24h.pl, e-legnickie.pl i nie będzie rościł sobie praw majątkowych z tytułu publikacji, zgodnie z obecną ustawą o prawie autorskim.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.