Charytatywny koncert dla Michała ,,Miśka” Sztecha

W piątkowy wieczór w klubie Spiżarnia odbędzie się charytatywny koncert dla Michała Sztecha.

Chłopiec cierpi na najcięższą postać padaczki lekoopornej, dotyka go aż 200-300 napadów dziennie wraz z utratą świadomości. Jak na swoje obciążenie jest bardzo waleczny. Na koncercie będzie można pomóc Michałowi w jego walce, biorąc udział w aukcjach.

22 GRUDNIA, START GODZINA 20:00

CEGIEŁKA 10 ZŁ

Wydarzenie na facebook’u

 

Na koncercie wystąpią takie formacje jak:

Airstrike

 

Warbell

Warbell to jeleniogórski zespół grający melodic death metal z charakterystycznym, kobiecym growlem. Na koncie zespołu jak do tej pory jest wydane w 2013 roku demo “Battle Of Unnumbered Tears” oraz album długogrający “Havoc”, wydany w 2015 roku we współpracy z Goressimo Records. Zespół zagrał ponad 60 koncertów w Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii i na Węgrzech, między innymi przed takimi zespołami jak Decapitated, Tortharry, Illusion, Turbo, Luxtorpeda, Ithilien, Radogost, Sixpounder i wiele innych.

 Metalion
Metalion jest legnicką grupą heavy metalową. Od samego początku zespół tworzą obecni gitarzyści- Adam Pikulicki i Marek Chłopicki, a także perkusista Tomek Rakowski. W 2017r. do zespołu dołączył Lechu Carbuch na wokalu i Piotr Porada na gitarze basowej.
,,Gramy to co mamy w serduchach, a nasza muzyka jest dla nas wszystkich co chcemy przekazać słuchaczom.”

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.