Darmowe szkolenia w Legnicy! Zwiększ swoje kompetencje i możliwości na rynku pracy

Myślisz o podniesieniu swoich kalifikacji zawodowych? Szukasz nowych możliwości na rynku pracy niezależnie od wieku? Jesteś młodą osobą wybierającą się dopiero na studia? Zrób kurs i podnieś swoja atrakcyjność oraz możliwości na rynku pracy względem konkurentów! Teraz masz szanse zrobić to w pełni za darmo korzystając z projektu „Moje nowe kwalifikacje” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego (realizowanego przez Stowarzyszenie PRO-MOTOR). Organizatorzy zapewniają indywidualne doradztwo edukacyjno–zawodowe oraz atrakcyjne kształcenie w formach pozaszkolnych.

Co oferuje kurs? 

1. Indywidualne doradztwo edukacyjno–zawodowe

Doradca dokona analizy wiedzy, umiejętności, potencjału uczestnika, określi jego predyspozycje zawodowe oraz opracuje jego dalszą ścieżkę udziału w projekcie, pomoże zdefiniować potrzeby oraz oczekiwania w kontekście kursów.

2. Kształcenie w kierunku (I etap):

  • „Kucharz” w wymiarze 128 h
  • „Dietetyk” w wymiarze 128 h
  • „Kelner” w wymiarze 80 h
  • „Recepcjonista” w wymiarze 64h

3. Kurs uzupełniający/fakultatywny podnoszący kompetycje ogólne w wybranym zakresie według potrzeb kursanta (II etap): 

  • „Przywództwo, budowanie i kierowanie zespołem” w wymiarze 32h
  • „Profesjonalna obsługa klienta” w wymiarze 32h
  • „Savoir vivre w biznesie” w wymiarze 32h
  • Planowanie i organizacja imprez i usług turystycznych” w wymiarze 32h

Każdy z uczestników projektu otrzyma wsparcie doradcze oraz szkoleniowe, które przyczyni się do podniesienia umiejętności zawodowych z zakresu kucharz, kelner bądź recepcjonista oraz dodatkowe wsparcie szkoleniowe podnoszące jego kompetencje ogólne bądź inne indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego uczestnika i uczestniczki.

Kto może wziąć udział w kursie?

Wszystkie osoby dorosłe, które nie posiadają wykształcenia wyższego i zamieszkują obszar woj. dolnośląskiego (w tym dokładnie Legnicko – Głogowski Obszar Interwencji tj. Gminy miejskie: Jawor, Głogów, Chojnów, Lubin, Legnica, wiejskie: Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie, Złotoryja, Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Marciszów, Miłkowice, Ruja, Lubin, Rudna, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice, miejsko-wiejskie: Prochowice, Ścinawa, Chocianów, Polkowice, Przemków, Bolków)

Rekrutacja odbywa się poprzez dostarczenie do Biura projektu deklaracji udziału w projekcie oraz weryfikację spełnienia kryteriów kwalifikujących do udziału w projekcie, jak również poprzez ocenę stopnia motywacji do udziału w projekcie. W celu przedstawienia szczegółów dotyczących oferowanego wsparcia w projektach organizator oferuje spotkanie lub zaprasza do kontrakt telefonicznego. Uwaga, ilość miejsc na poszczególnych kierunkach jest już ograniczona.

Więcej informacji oraz dokumenty zgłoszeniowe TUTAJ 

Dane kontaktowe:

Biuro projektu w Legnicy
Roosevelta 23/1, 59-220 Legnica
tel. 570 448 622
szkolenia@promotor.swidnica.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.