Cynamonowy Ogród – koncertowa premiera płyty

Ósmego grudnia „Cynamonowy Ogród” zagrał koncert promujący swoją debiutancką płytę „Grafonomalie”. Płyta powstała dzięki zgłoszeniu swojego pomysłu przez legnickich muzyków na portalu „Polak Potafii”. Dzięki wsparciu finansowym wielu ludzi wierzących w talent muzyków udało się zebrać fundusze na wejście do profesjonalnego studia nagrań i wytłoczenie płyty. 

Całą historie muzyków „Cynamonowego Ogrodu” od powstawiania zespołu i zbiórki na „Polak Potrafi” opisaliśmy już w obszernym artykule „Legniczanin potrafi – Cynamonowy Ogród udowodnił to!” (kliknij tutaj) .

Podczas koncertu zespół zaprezentował wszystkie utwory znajdujące się na długo wyczekiwanym „Grafonomalie”. Około setki osób zgromadzonych na koncercie w Spiżarni rzęsiście oklaskiwała muzyczne prezentacje Cynamonowego Ogrodu, który przez cały występ utrzymywał bliski kontakt z publiką. Najdłuższy utwór koncertowy składał się z muzycznych podziękowań dla  ludzi, którzy wsparli Cynamonowy Ogród na portalu „Polak Potrafi” – każdego wymieniono z osobna. Na koncercie można było nabyć debiutancki krążek formacji a następnie opatrzyć album pamiątkowymi podpisami muzyków: Alberta Pyśka (gitara, wokal), Łukasza Kozłowskiego (gitara solowa), Damiana Kosteckiego (bas) i Marcina Tokarskiego (perkusja). Po koncercie, kiedy zespół zdążył już podpisać płyty i porozmawiać z sympatykami, nasza redakcja 'na gorąco” przeprowadziła wywiad z wszystkimi muzykami oraz Gabrielem Fleszarem, który obserwował wyczyny debiutujących kolegów.

Zachęcamy do obejrzenia materiału:

Materiał przygotował: Dawid Stefanik (dziennikarz), Marcin Kallas (wideo), Mariusz Witkowski (foto)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.