Świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyciągnęła tłumy

Wczoraj w Rynku od godziny 15 można było wziąć udział w wydarzeniu rodzinnym zorganizowanym przez Coca-Colę. Firma przygotowała kilka atrakcji kojarzących się z od lat rozpoznawalnym symbolem świąt w telewizji – wielką świecącą ciężarówką z mikołajem pijącym Coca Colę.

Tuż po 15 część legnickiego Rynku wypełniła się tłumem legniczan, którzy ustawiali się w kolejkach do różnych atrakcji przygotowanych przez koncern. Największym zainteresowaniem cieszyła się amerykańska ciężarówka Kenworth W900 450 konny ciągnik siodłowy z 13 stopniową skrzynią biegów o wysokości prawie 4m, całość oklejona razem z naczepą w charakterystycznym świątecznym stylu obrysowana 160 metrami światełek mierzyła niecałe 20m. Z tyłu naczepy ustawiła się najdłuższa kolejka – oczekujących na puszkę ze swoim imieniem lub innym krótkim napisem. Sama ciężarówka była najchętniej fotografowanym obiektem, a miała nawet przed sobą przygotowany podest do tego celu, tuż przed nim był także podest dla tych, którzy chcieli mieć z nią zdjęcie.

To jednak nie koniec atrakcji, na płycie Rynku były krótkie akcje, takie jak ubieranie choinki na czas. Były także przygotowane namioty. W jednym z nich odbywało się malowanie ozdób świątecznych, gdzie dzieci mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi, pod opieką załogi. Drugi namiot to mikołaj, który czekał na dzieciaki chcące mieć z nim zdjęcie. Trzeci, ostatni już był miejscem, w którym fani nowinek technologicznych mogli skorzystać z okularów do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift – po ich założeniu można było przenieść się w wirtualny świat gdzie czekała nas przejażdżka „wirtualnymi saniami Św. Mikołaja”, zaraz obok była przygotowana makieta dla najmłodszych – miejsce, gdzie wykonywano zdjęcie za kierownicą zabawkowej ciężarówki, które później można było otrzymać w formie MMSa na telefon.

fot. Mariusz Witkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.