Freestage #26 w sobotę w Spiżarni – cHMURa, Miasto Gniewu, Thar Ai

Legnickie Centrum Kultury zaprasza na 26 odsłonę cyklu koncertów „Freestage”, która adresowana jest do wszystkich fanów muzyki alternatywnej. Tym razem na scenie zobaczymy 3 zespoły – cHMURa, Miasto Gniewu, Thar Ai.

9 grudnia w sobotę w Klubie Spiżarnia będzie undergroundowo. Wspomniane wyżej zespoły działają wspólnie w kolektywie Underground United, który zajmuje się promocją muzyki niezależnej, raczej skupiając się na rocku i metalu.

Miasto Gniewu zamierza zaprezentować kawałki, które mają pojawić się na ich płycie, a zespół zaczyna nabierać rozpędu – ich utwory możemy usłyszeć w radiu, na antenie Czwórki, czy AntyRadia.

Thar Ai to ciekawa propozycja z Dolnego Śląska, kapela zaprezentuje utwory ze swojej EPki, ale też coś nowszego, a dla zespołu jest to czas trasy koncertowej pod nazwą „Odbije się Echem Tour” – liczymy na to.

cHMURa również promuje swoją nową płytę, a głogowski zespół staje się coraz bardziej rozpoznawalny, o czym może świadczyć pokaźna liczba odwiedzonych festiwali w Polsce, na których zagrali, takich jak: PRZYSTANEK WOODSTOCK, MAYDAY ROCK FESTIVAL, ROCK NOCĄ, LIFE ON STAGE FESTIVAL.

Podsumowanie:

Kto: cHMURa, Miasto Gniewu, Thar Ai

Na plakacie widoczny jest zespół Impala, jednak nie może on pojawić się na koncercie.

Gdzie: Klub Spiżarnia

Kiedy: 09.11.2017 godz: 19:00

Ile: 10zł

Przedsprzedaż to również 10zł, a bilety dostępne są: w Legnickim Centrum Kultury, w kasie (Akademia Rycerska), Galeria Satyrykon, a także Klub Spiżarnia.

facebookowa lista obecności

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.