OUT OF CONTROL III – relacja

Trzecia odsłona alternatywnych muzycznych andrzejek „Out Of Control” organizowana przez Legnica Aktywnie i Kreatynie przeszła do historii w nocy z 1 na 2 grudnia.

Jak zawsze impreza była okazją do wspólnej zabawy w andrzejkową noc i scenicznej prezentacji dla naszych rodzimych muzyków. Koncert to nie tylko wydarzenie kulturalne w mieście. Każdy uczestnik „Out Of Control” „stał się świętym Mikołajem”, gdyż dochód z wejściówek oraz licytacji zasilił akacje „Uśmiech pod Choinkę” organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Wśród licytowanych fantów znalazły się między innymi unikatowe książki, ręczne wyroby m.in. torebka, koszulka, vouchery i słodkie pączki. Jednak najciekawszym fantem zlicytowanym na sam koniec, kiedy zabrakło namacalnych gadżetów, było  coś na prawdę wyjątkowego…. – a dokładnie „NIC”. Gratulujemy zwycięzcom tej licytacji, pamiętajcie że „Nic” jest niepowtarzalne, niezniszczalne, daje upust wyobraźni, nie da się tego zgubić, zniszczyć, ukraść i bez odpakowania możecie przekazać komu tylko chcecie! ;). Podczas zbiórki uzyskaliśmy łącznie 1340 zł.

Tegoroczna edycja imprezy była muzycznie nieco spokojniejsza od poprzedniczek ale tradycyjne zróżnicowana. Usłyszeliśmy dźwięki rockowe, ballady, popowe, grungowe oraz punkowe zaprezentowane przez siedmiu wykonawców: The Kishones, Twisted Mind, The Tiles, Nikole Wardę & Amelie Turek, Łukasza Kindel, Let’s do it i Monike Workun. Dziękujemy niezmiernie wszystkim artystom, którzy chcieli wesprzeć naszą lokalną, cykliczną już akcję. Niezmiernie jesteśmy wdzięczni także  sponsorom i darczyńcom fantów na licytacje za wsparcie naszej ideii.

Jak zawsze dziękujemy świetnej publice za wyjątkowy klimat i dobrą zabawę, doping dla muzyków oraz hojne serca! Działamy jako niezależna inicjatywa oddolna, więc jak macie jakieś pomysły lub propozycje od siebie na przyszłość, to z chęcią się z nimi zapoznamy i postaramy się im sprostać, może nawet będziemy je realizować razem z Wami i zrobimy imprezę kolejną „po swojemu, jaka sobie chcemy” (piszcie do nas na fanpaga lub maila) 🙂

Na koniec pragnę podziękować za wkład w organizacje całej ekipie LAiK a w szczególności fundamentalnym twórczynią trzeciej edycji Out Of Control, najmłodszej i niezwykle uzdolnionej części ekipy Legnica Aktywne i Kreatynie: Hani Gwóźdź, Melike Ciritci, Karolinie Pańkowskiej i Ewie Kustra – oby tak dalej! (Dawid Stefanik)

Monika Workun

Let’s do it

Nikola Warda & Amelia

The Kishones

Łukasz Kindel

Twisted Mind

The Tiles

Prowadzący i licytacje (Ewa Kustra, Karolina Pańskowska i Dawid Stefanik)

 

Pełna fotorelacja z imprezy 

Zdjęcia: Mariusz Witkowski

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. „Uśmiech pod Choinkę” – finał akcji – Laik art
  2. Rusza nabór do IV edycji Out Of Control – Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.