Wystawa fotografii wielkoformatowej „Gesty Krytyczne”

W imieniu Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu, działającego również na Zamku Piastowskim w Legnicy mamy przyjemność zaprosić Was na wernisaż fotografii autorstwa Agaty Szuby, który odbędzie się w najbliższy piątek – 01.11 o godzinie 18:00 w sali wystawowej zamku.

Agata Szuba. Urodzona w Olsztynie, w 1985 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Od 2014 roku jest pracownikiem naukowo-artystycznym w Katedrze Sztuki Mediów wrocławskiej ASP.  W 2017 roku uzyskała tytuł doktora w PWSFTiT w Łodzi. Realizacje w zakresie: fotografia, fotoobiekty, instalacje, realizacje multimedialne oraz projektowanie graficzne. Jest autorką kilkudziesięciu wystaw indywidualnych oraz uczestniczką pokazów zbiorowych w kraju i za granicą.

Wystawa fotografii na dużym formacie z cykli Garderoba oraz Wolność! Do kuchni marsz! ma poruszać problem kobiet represjonowanych przez współczesną kulturę, która uprzedmiotawia ją, przez min to iż ona sama stawia sobie często za wysokie wymagania i z góry jest skazana na przegraną i tak też zdjęcia ukazują tą walkę. Na zdjęciach będzie można znaleźć wiele metafor dotyczących walki, obrony domowego ogniska, czy powagi sytuacji.

Wystawa będzie czynna od wtorku do soboty w godzinach od 09:00 do18:00 do dnia 17.12.2017, kuratorem wystawy jest p. Andrzej Mazur.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.