„Czysta Legnica? Jestem na tak!” wspólne sprzątnie miasta już w najbliższą sobotę – przyjdź i TY!

Grupa aktywistów legnickich organizuje egologiczną akcje „Czysta Legnica? Jestem na tak!” i zachęca do udział w niej wszystkich mieszkańców naszej Małej Ojczyzny. W najbliższą sobotę (23 września) będziemy wspólnie sprzątać Legnicę włączając się w idee „sprzątanie świata”.

W tym dniu grupa legnickich działaczy chce posprzątać w mieście dwa tereny. O godz. 9.00 zaplanowano sprzątanie terenu przy pętli autobusowej na Piekarach C (ul. Iwaszkiewicza), natomiast o godz. 12.00 rozpocznie się sprzątanie terenu w okolicach pustego placu przy al. Rzeczypospolitej/ ul. Ogrodowej na przeciw bazy PKS. Jak tłumaczą inicjatorzy z grupy „Legnica na TAK!”:

W tym roku akcja sprzątania świata przebiega w Polsce pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”, dlatego i my, sprzątając, chcemy od razu segregować odpady. Chcemy propagować postawy proekologiczne i zachęcać mieszkańców do dbania o swoje otoczenie. Zachęcamy do udziału w akcji wszystkich chętnych.

 

 

Organizatorzy zapewnili dla wszystkich rękawiczki oraz worki na śmieci, wystarczy przyjść i być na „TAK” dla czystej Legnicy. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.