„Sound War II recorded” ponad 7h świetnej imprezy – pełna relacja ;)

Zaczniemy od słowa „Dziękujemy”! „Sound War II – recorded” zaskoczył nas wyjątkowo wysoką frekwencją (takiej od lat na tego typu imprezach w Legnicy nie widzieliśmy!). Niesamowita atmosfera, świetna zabawa, rewelacyjny doping artystów pod sceną i koncerty na najwyższym poziomie 😉  Wytrzymaliśmy naprawdę długo – tu też mamy nowy rekord – ponad 7 godzin! Planowane zakończenie przed północą przeciągnęło się zdecydowania, niemal do 1:30 w nocy. Dzięki także za ankiety i dobre słowa o naszej organizacji – motywuje to nas do dalszych działań!

Przypomnijmy najważniejsze rzeczy. „Bitwę dźwięków” a.d. 2017 stoczyło między sobą sześć formacji: Kebz, TAMP, Hanna Gwóźdź & Melike Ciritci, The Negative One, NO IDEA, Korabel. Koncert zwieńczył zwycięzca Sound War z 2016 roku – Norbert Sierschyński, który zaprezentował się także wraz z swoją nową formacją – Emple. Rywalizacja była ciężka i wyrównana, lecz przede wszystkim toczyła się w przyjacielskiej atmosferze. Wszyscy zadziwiali swoim poziomem i umiejętności. Wyniki były niepewne do ostatnich kartek z głosami, jednak  ostatecznie wyłoniło się następujące podium w plebiscycie publiczności:

III miejsc – The Negative One

 

II miejsce – Kebz

I miejsce – Hanna Gwóźdź & Melike Ciritci

 

 

Całość koncertu została zarejestrowana a teraz czeka nas montaż materiałów dźwiękowych oraz filmowych. W następnych tygodniach będziemy po kolei publikować na naszej stronie filmy z koncertu i wywiady z muzykami, tak więc śledźcie nas na bieżąco 😉

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.