Legnicka bitwa na dźwięki już 26 maja! Sound War II – recorded (koncert w pełni rejestrowany)

Muzyczna bitwa już 26 maja o 18:00 w klubie Spiżarnia! Wojnę dźwięków w a.d. 2017 przeprowadzą między sobą: Kebz, TAMP, Hanna Gwóźdź & Melike Ciritci, The Negative One, NO IDEA, Korabel. Koncert zwieńczy zwycięzca Sound War z 2016 roku – Norbert Sierschyński (gościnnie z Emple). My całe wydarzanie zarejestrujemy i pokażemy światu jak się bawi Legnica na profesjonalnym materiale filmowym z koncertu! Wy wybierzecie najlepszych muzyków, którzy wygrają plebiscyt publiczności i zdobędą nagrody o wartości ponad 1000 zł!

Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie wraz z STK Sproject i współpracy ze Spiżarnią organizuje kolejny projekt muzyczny w naszym mieście. „Sound War II – recorded”. Jak zawsze dążymy do organizacji wspólnie z Wami nietuzinkowej, alternatywnej imprezy muzycznej. Tutaj serdecznie dzięki dla wszystkich obecnych na wcześniejszych 14 projektach za wspólną zabawę, gdzie przy imponującej frekwencji, tworzyliście niezapomniany klimat koncertów! Dzięki, że po 6-7 godzinach zabawy dalej była energia i bisy! Teraz czas na szaloną „piętnastkę” 😉

Tym razem całe wydarzenie będziemy chcieli uwiecznić tworząc profesjonalny materiał filmowy z koncertu! Pokażemy nie tylko jak prezentują się na deskach legnickiej Spiżarni nasi muzycy, lecz także jak bawi się publika. Całość będzie realizowana pod okiem doświadczonych fachowców ze świata filmu, telewizji i muzyki. Są to pionierskie przedsięwzięcia w skali naszego regionu, które mają na celu wsparcie naszych rodzimych kapel. Jak przyznają muzycy, jest to o wiele ważniejsze, niż wygrana. My się w pełni z tym zgadzamy i cieszymy się z takiego podejścia do imprezy. Liczymy, że zrealizowany materiał nie będzie tylko świetną pamiątką, lecz pomoże w promocji Waszej muzyki i dalszym rozwoju karier!

Sound War II (pierwszą LAiK wówczas z MRM zorganizował w maju 2016) to druga edycja „bitwy dźwięków”, gdzie muzycy będą walczyć o nagrodę publiczności. Podobnie jak w tamtym roku widownia wybierze spośród artystów swoich faworytów, na których czekają nagrody o łącznej wartości ponad 1000 zł:

  1. gromkie brawa publiki, chwała i sława, gratulacje od organizatorów i dyplom!
  2. dorzucamy jeszcze parę złotych: I miejsce 500 zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200 zł.
  3. zwycięzca otrzyma ponadto dodatkową, obfitą nagrodę od RockBurgera

A o to jeszcze raz nasi wykonawcy:

Kebz

Młody, kształtujący się jeszcze zespół który rozpoczyna swoją przygodę z koncertowaniem i tworzeniem muzyki „na poważnie”.

TAMP

Zespół założony w 2013 roku w Lubinie przez dwójkę przyjaźniących się mężczyzn. Skład TAMP’a z biegiem czasu powiększył się o wokalistę, basistę i perkusistę. Głównym celem formacji jest tworzenie takiej muzyki której sami chcieliby słuchać na koncertach. Sami określają swój styl jako energetyczny rock’and’roll.

TAMP – Alkoholowy

Hanna Gwóźdź  & Melike Ciritici

Dwie, młode, utalentowane przyjaciółki których wspólną pasją jest muzyka. Od pięciu lat uczą się śpiewać pod czujnym okiem profesjonalistów i od tego czasu tworzą zgrany duet. Mimo że dziewczyny mają za sobą wiele występów, ten koncert będzie dla nich czymś zupełnie nowym.

The Negative One

Zespół istniejący od 2015. W jego aktualny skład wchodzi pięciu zdolnych chłopaków, a są to:

Szymon Cichocki-Gitara rytmiczna/solowa
Artur Gadowski-Gitara rytmiczna
Maciej Gołębiowski-Gitara basowa
Kamil Naruć-Wokal
Piotr Gorczycki-Perkusja

The Negative One – Moje Sumienie

NO IDEA

Jak sam zespół mówi: NO IDEA to rockowe trio, które powstało w kwietniu 2016 roku w Lubinie. Zespół od samego początku trawią niezaspokojone żądze koncertowania po Polsce i nieposkromiony głód przemierzania muzycznych horyzontów, aż po same rubieże.

NO IDEA – Zagubiony

Korabel

Zespół założony w tamtym roku przez czwórkę muzyków połączonych wspólną pasją. Mimo niedługiego stażu na scenie mają za sobą wiele koncertów (m.in. Out Of Control 2) i już zgarnęli kilka nagród np. 2 miejesce w przeglądzie Kapel Garażowych HARD CORE FESTIVAL.

KORABEL – WOLNOŚCI ZEW

Norbert Sierschyński (gościnnie z Emple)

Norbert to zwycięzca pierwszej edycji Sound War.  W tamtym roku zachwycił publiczność jako jedyny solista. Ciekawe jak w tym roku poradzi sobie w roli wokalisty zespołu, mamy nadzieje, że równie dobrze.

Emple to legnicki zespół założony w 2015 roku. Grają głównie indie rock i soul. Wystąpili na takich imprezach jak Sound War I czy Muzyka Niesie Prezenty.

Widzimy się już 26 maja 2017 o godz. 18:00 w klubie Spiżarnia! Zabierajcie ze sobą znajomych i zarezerwujcie sobie co najmniej 6 godzin na dobrą zabawę muzyczną!

Bilety na koncert w wysokości 10 zł w przedsprzedaży i 12 zł w dzień koncertu.

Do nabycia w:

Sklep muzyczny IMM (Wrocławka 52)

Sklepik z Marzeniami (NMP 14 a-d)

Klubie „Spiżarnia” (Piastowska 1)


Serdecznie dziękujemy za szczere chęci wsparcia naszej inicjatywy sponsorom imprezy, bez których nie moglibyśmy zrealizować przedsięwzięcia w takim wymiarze:

Pani Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Elżbiecie Stępień (sponsor nagrody głównej)

Panu Michałowi Huzarskiemu przewodniczącemu legnickiego SLD

Panu Posłowi na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Robertowi Kropiwnickiemu

Panu Radnemu Jarosławowi Rabczenko

Panu Radnemu Lesławowi Rozbaczyło

Pani Wiceprezydent Legnicy Dorocie Purgal

Centrum Druku 4KOLORY (Jordana 18)

Restauracji ROCK Burger (Bankowa 3)

Sklepik z Marzeniami  (NMP 14 a-d)

Zielarni na Zdrowie (Młynarska 7a2)

Szkole Muzycznej YAMAHA (Legnica, NMP 18)

Panu Tomaszowi Jaskulskiemu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.