Nadciąga NeuOberschlesien do Spiżarni

Mamy przyjemność zaprosić Was na koncert zespołu NeuOberschlesien!

Rok temu Spiżarnia już ich gościła, a widzów nie brakowało. Wracają na scenę w Spiżarni.

Czemu NeuOberschlesien? Bo jest to nowa formuła zespołu – fani już na pewno wiedzą, ale być może nie wszyscy – w skrócie członkowie zespołu postanowili zakończyć współpracę z perkusistą (a zarazem jednym z 2 założycieli zespołu) Marcelem Różanką. Zespół jednocześnie poprosił o zrozumienie, że jest to wewnętrzna sprawa.

Zespół wiele osób poznało dzięki występie w jednym z programów telewizyjnych, w którym zajęli 2 miejsce ze specyficznym coverem utworu Rammsteina, napisanym na jego potrzeby właśnie, do dziś mocno rozpoznawalnym. Muzyka wykonywana przez nich to metal z elementami industrialu. Poniżej próbki do posłuchania, a pod nimi więcej informacji.

W tym roku na scenie jako support pojawi się zespół AIRSTRIKE!

 

Czas na konkrety:

Data: 07.04.2017

godzina: 20:00 (wrota otwierane są o 19:00)

bilety: 35/45 zł (odpowiednio przedsprzedaż/dzień koncertu)  – dostępne również na TICKETPRO. Bilet dla pociechy kosztuje 15zł.

Miejsce: Klub Spiżarnia
ul. Piastowska 1 , Legnica

Facebookowa lista obecności

Dla wytrwałych – na naszym fanpage organizujemy konkurs, w którym rozlosujemy 2 wejściówki na ten właśnie koncert – co trzeba zrobić?

  1. Polajkować nasz fanpage
  2. Udostępnić publicznie (to ważne – inaczej nie zweryfikujemy tego, czy to zrobiliście) post na swojej tablicy – post, w którym podlinkowany jest ten artykuł
  3. Napisać w komentarzu „Jo chca ajntryt” (spokojnie – znaczy to tylko tyle co „Chcę bilet”)
  4. Czekać – Macie dobę od pojawienia się posta – czyli wszystkie zgłoszenia po 19:10 w środę już będą spóźnione.
  5. Obserwować na facebooku folder wiadomości inne  – tam najprawdopodobniej trafi do któregoś z Was wiadomość od nas z instrukcjami, ale także w komentarzu będziemy wywoływać.

Powodzenia!

2 Komentarze

  1. Dlaczego nie pisze na jakiej zasadzie zostaną wybrane osoby z konkursu? Byłoby sprawiedliwie, gdyby nie mogły być to osoby bliskie organizatorów, choćby tyle…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.