Maciej Maleńczuk w Legnicy – Mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert!

PAN MALEŃCZUK „KONCERT SOLO” – to najnowszy projekt Macieja Maleńczuka, z którym artysta wystąpi w Legnicy 5 marca 2017 roku. My mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia do wygrania!

10733988_856459871114691_9164568482078000190_o
Maciej Maleńczuk – Dni Legnicy 2015

Od zakończenia wspólnej wieloletniej przygody muzycznej z formacją Psychodancing w 2015 roku, Maciej Maleńczuk zaczął grać jazz w projekcie Jazz For Idiot, co było związane z silnym zamiłowaniem Muzyka do tego gatunku muzyki. Obecnie odbywa się najnowsza trasa koncertowa Artysty nazwana PAN MALEŃCZUK „KONCERT SOLO”. Stanowi ona rekonstrukcje dotychczasowych dokonań muzycznych Macieja Maleńczuka, zarówno okresu bardowskich pieśni ulicznych jak i późniejszych utworów Maćka, kiedy stał się jedną z czołowych postaci mass mediów. Na koncercie w Legnicy nie powinno  zabraknąć więc takich utworów jak: Synu, Tango Libido, Ostania Nocka, czy Dawna Dziewczyno. Pomimo, że utwory Macieja Maleńczuka grało większość rozgłośni radiowych a sam artysta występował na największych polskich festiwalach, jego twórczości nie można nazwać populistyczną, dzięki czemu jego teksty i muzyka trafiły do milionów serc słuchaczy w Polsce. O samym Artyście, niezwykle kontrowersyjnym i pełnym sprzeczności można powiedzieć wiele, lecz to temat na odrębny artykuł. Zainteresowanym czytelnikom polecamy niedawne autorskie publikacje Macieja Maleńczuka „Chamstwo w Państwie” i „Ćpałem, chlałem i przetrwałem” oraz wywiad, który przeprowadziliśmy z Artystą podczas Dni Legnicy w 2015 roku. Wywiad – tutaj, relacja z ostatniego koncertu w Legnicy – tutaj.

Koncert PAN MALEŃCZUK „KONCERT SOLO” odbędzie się 5 marca 2017 roku w auli legnickiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona (ul. Sejmowa 5a) o godz. 19:00

Bilety są dostępne na stronie internetowej organizatora w cenie 55 – 80 zł (zależnie od miejsca)  – link do strony

Maciej Maleńczuk „Synu” (źródło YouTube)

10515155_856460927781252_1754394711856706481_o
Maciej Maleńczuk i Psychodancing żegnający się po raz ostatni z publicznością.

Konkurs z biletami do wygrania- zasady

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert Macieja Maleńczuka w Legnicy, należy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe. Odpowiedź wysyłamy na e-maila redakcji:laikartredakcja@gmail.com. W tytule piszemy Maleńczuk. W treści zawieramy odpowiedź na pytanie konkursowe oraz podajemy imię, nazwisko i numer telefonu (w celu kontaktu i przekazania biletów). Na zgłoszenia czekamy do 8 lutego i wśród nich wybierzemy zwycięzcę (odpowiadamy tylko na wygrane e-maile).

Pytanie „konkursowe

Gdzie odbył się ostatni koncert Macieja Maleńczuka z Psychodancing? Podpowiemy, że odwiedź na te pytanie, można znaleźć w archiwalnych relacjach na naszej stronie.

autor: Dawid Stefanik

1 Trackback / Pingback

  1. Maciej Maleńczuk w Legnicy - rozstrzygnięcie konkursy z biletami! - Laik art | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.