Biografia Anny Dymnej wraca na licytacje, niebawem Luxtorpeda (Aktualizacja 4 VIII 2016)

Historia fantów, które właśnie trafiają na licytacje, jest warta kilu zdań więcej.

Otóż Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie usiłowało zdobyć fanty na licytacje, które miały miejsce na koncertach charytatywnych na rzecz Konrada Krzemińskiego organizowanych przy wsparciu wielu osób i podmiotów (m.in. Spiżarni, The Negativ One)  w lipcu tego roku: Alternatywy oraz  Rock for Live. Wsparcie było ogromne, zdobyliśmy dziesiątki różnych fantów na aukcje. Jak się okazało, kolejne przedmioty na licytacje znaczyły przychodzić także po koncertach, wysłane specjalnie na pomoc Konradowi. Dlatego postanowiliśmy wystawić je na specjalnej grupie licytacyjnej na Facebook .

Fanty na licytacje to:

Biografia Anny Dymnej, wysłana przez artystkę specjalnie na pomoc Konradowi. Książka została opatrzona autografem oraz specjalną dedykacją.

Książka już raz trafiła na licytację, którą wygrała Pani Sylwia Skórska. Zwyciężczyni wpłaciła zlicytowaną sumę na konto chorego legniczanina, po czym okazała szlachetny gest i postanowiła przekazać książkę ponownie na licytacje. Jak przyznaje Pani Sylwia:

Bardzo się cieszę z wygranej licytacji i bardzo bym chciała dostać biografie Pani Anny ale cel licytacji jest tak ważny że proszę jeszcze raz wystawić książkę 🙂

Dzięki tamu biografia Anny Dymnej powraca na licytacje (Facebook NA POMOC KONRADOWI)

Cena wywoławcza wynosi 50 zł. Licytacja będzie się odbywać od 29 do 31 lipca (do godziny 23:59).

 

Luxtorpeda – plakat z autografami.

Wczoraj doszedł do nas kolejny fant, przekazy z myślą o pomocy Konradowi. Jest to plakat z autografami wysłany przez zespół Luxtorpeda. Aukcje przeprowadzimy w dniach od 1 d0 3 sierpnia (do godziny 23:59). Cena wywoławcza to 10 zł.

Aktualizacja (4 VIII 2016) Plakat wylicytowała Pani Kasia Michalak, która po dokonaniu płatności, postawiała wystawić go do ponownej licytacji. Dlatego dziś drugi raz wystawiamy go na licytacje.  Licytacja potrwa do piątku (do godziny 23:59). Cena wywoławcza 10 zł.

lux

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.