Za nami pierwszy koncert dla Konrada – relacja

IMG_0362W pierwszą niedzielę lipca stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie aktywnie wspierało chorego Konrada Krzemińskiego. Zorganizowaliśmy koncert, z którego środki w całości przeznaczyliśmy na pokrycie kosztów leczenia młodego legniczanina.
Ponownie udało nam się zaprosić do Legnicy znany dla każdego wielbiciela poezji śpiewanej zespół – Czerwony Tulipan oraz część projektu Volodia – Janusza Kasprowicza oraz Stanisława Marinczenkę.

IMG_6519IMG_0415

IMG_0435Oprócz wspomnianych gwiazd na scenie pojawili się lokalni muzycy. Niektórych gościliśmy już na scenie klubu Spiżarnia przy poprzednich projektach, niektórzy byli zupełnie nowi, ale wszyscy w równym stopniu porwali publiczność.

 

 

 

 

 

IMG_0363 Weronika Kwaśny & Marcin GołdaIMG_6475

 

 

 

 

 

 

Nikola Warda

IMG_6496 Bartosz Badtke

IMG_0374

Pomiędzy występami przygotowaliśmy dla naszych gości licytacje, dzięki czemu udało nam się zebrać dużą kwotę dla Konrada.
Licytowane były m.in.: jubileuszowa koszulka od zespołu Perfect, płyta Dżemu z Woodstocku wraz z autografami członków zespołu, scenariusz filmu „Disco Polo” z autografem pierwszoplanowego aktora – Tomasza Kota, każdy mógł wziąć w nich udział i wesprzeć chorego, który mimo dużej odległości, która dzieli Legnicę od Warszawy był z nami i uczestniczył w koncercie dzięki transmisji online przygotowanej przez stowarzyszenie Sproject oraz e-Turbo.pl.
Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w to ważne dla nas, charytatywne  wydarzenie, osobom, które brały udział w licytacjach, rodzicom Konrada, klubowi Spiżarnia i przede wszystkim artystom, którzy zgodzili się wtedy wystąpić!

IMG_65305

2IMG_0388

3 Trackbacks / Pingbacks

  1. Rock for Life zakończył się wielkim sukcesem- relacja - Laik art | Laik art
  2. Biografia Anny Dymnej wraca na licytacje, niebawem Luxtorpeda. - Laik art | Laik art
  3. Wieczór z Bardami - IV Edycja (m.in. W. Hoffman: Turbo i ex-Czerwone Gitary) - Laik art | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.