Nasz wspólny koncert charytatywny dla Konrada Krzemińskiego

Stowarzyszenie LAIK, Sproject  oraz Klub Muzyczny Spiżarnia zapraszają już w najbliższą niedzielę 03.07.2016 o godzinie 18:00 do Klubu Spiżarnia ( Piastowska 1 )  na KONCERT CHARYTATYWNY DLA KONRADA KRZEMIŃSKIEGO.

 

O młodym chłopaku, który walczy o życie słyszał każdy, nie tylko w  Legnicy. Dlatego na nasze zaproszenie do udziału w koncernie, odpowiedzieli chętnie zarówno lokalni artyści: Weronika Kwaśny & Marcin Gołda, Nikola Warda, Bartosz Badtke jak i goście specjalni: Czerwony Tulipan, duet Janusz Kasprowicz (znany z Projektu Volodia) & Stanisław Marinczenko  . Każdy z artystów wystąpi bezpłatnie. W przerwach występów odbywać się będą licytacje fantów ( zdjęć, płyt, koszulek, książek, scenariusza filmowego, obrazu na płótnie), które zostały przekazane przez wybitnych i znanych artystów między innymi przez Dżem, PerfektTomasza Kota, Danutę Stenkę, Krzysztofa Globisza, Macieja Maleńczuka, Magdalenę Kozieł-Nowak. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane podarunki.

 

Tak ważne wydarzenie nie mogło by się odbyć również bez wsparcia naszych sponsorów, którzy jak zawsze nas nas nie zawiedli. I tym razem mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony naszego współorganizatorów z Klubu Muzycznego Spiżarnia :

  • Hotel Qubus
  • Klub Radnych Komitetu Wyborców Tadeusza Krzakowskiego   ( Ewa Czeszejko-Sochacka,Wojciech Cichoń, Ryszard Kępa, Bogumiła Słomczyńska)
  • Lesław Rozabczyło
  • Sproject
  • Szymon Cichocki ( The Negativ One)
  • Impel
  • Drukujemy.ue
  • P.H.U “PAP-ART” ul. ZŁotoryjska 7
  • Unifot z Chojnowa
  • Maciej Kreska

Wsparły nas również lokalne media:

Mamy też niespodziankę dla wszystkich, Konrad pomimo pobytu w warszawskim szpitalu będzie uczestniczył w koncernie! Teraz możemy zdradzić naszą tajemnicę!

Po raz  pierwszy całe nasze muzyczne wydarzenie wraz z licytacjami będzie transmitowane w internecie na kanale Sproject i LAIK Youtube

Łącze internetowe bezpłatnie udostępnił na czas prowadzenia przez nas akcji charytatywnych dla Konrada Krzemińskiego,  lokalny dostawca usług internetu oraz monitoringu wizyjnego F.H.U.P. TURBO Jarosław Janczak.

Jeszcze raz chcemy podziękować wszystkim bez których to wydarzenie by nie powstało i zapraszamy. BĄDŹCIE TAM Z NAMI!!

Cały dochód z koncertu oraz licytacji zostanie przekazany na konto Konrada Krzemińskiego.
Cegiełki w wysokości minimum 20 złotych można nabyć w sklepie muzycznym IMM (Legnica, ul. Wrocławska 52), Klubie Muzycznym Spiżarnia (Piastowska 1), oraz w dniu koncertu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.