Konrad Krzemiński nie otrzymał refundacji na lek!

Dziś Konrad został przewieziony do specjalistycznego szpitala w Warszawie, gdzie istnieją lepsze warunki do leczenia tak zaawansowanej choroby. Jednak jak tłumaczy mama Konrada, NFZ nie podjął nadal żadnej decyzji w sprawie refundacji leku i dalszego leczenia młodego legniczanina.

Do tej pory zakup kosztownego lekarstwa ratującego życie odbywał się częściowo z prywatnych pieniędzy rodziny, oraz szpitala. Ze zbiórki publicznej żadne środki nie zostały jeszcze wykorzystane. Konrad obecnie od trzech tygodni otrzymuje lekarstwa, lecz środki rodziny wystarczają zaledwie na kolejne trzy tygodnie hospitalizacji. Co dalej? Nie widmo- tłumaczy mama Konrada. Rodzice chorego poprosili Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy o zakup leku i wysłanie go do Warszawy aby nie przerwać leczenia. Jutro lek ma trafić do Warszawy i zostać podany Konradowi.

Rodzina apeluje o sceptycyzm wokół różnych spekulacji medialnych i nie przerywanie żadnych akcji ratujących synowi życie.

Poniżej prezentujemy dzisiejsze oświadczenie mamy Konrada wysłane do naszego Stowarzyszenia.

oświadczenie

1 Komentarz

  1. Wszędzie podawane są inne informacje, najpierw było, że to ludzie dobrej woli przekazali pieniądze na zakup pierwszej dawki, teraz niby rodzina.. na się pomaga jest prawie pół miliona, na prywatne konto również wpływają środki, więc na jakie 3 tygodnie?? Chyba 3 miesiące??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.