Karaoke dla Konrada Krzemińskiego- pomóżmy wspólnie!

13479728_1271526072877292_1741416297_nW dniu 23 czerwca (czwartek) odbędzie się karaoke w Kręgielni Kometa, które ma na celu wsparcie Konrada Krzemińskiego. Każdy z was może pomóc przy dobrej zabawie!

Legniczanie walczą razem z Konradem o życie:
Legnicka społeczność silnie włączyła się w działania mające na celu wsparcie Konrada. Dwudziestoletni chłopak choruje na dwie ciężkie i bardzo rzadkie choroby: zespół Budda-Chiari, oraz nocną napadową hemoglobinurie. Kondycje jego wycieńczonego organizmu jest w stanie poprawić jedynie jeden lek: Soliris (Eculizumab). Dopiero potem można podjąć kolejne działania, mające na celu całkowite wyleczenie Konrada. Soliris to najdroższy lek na świecie! Roczny koszt podawania tego środka wynosi 1,3 miliona. Rodzina nie jest w stanie zorganizować samodzielnie takiej ilości pieniędzy na zakup nierefundowanego leku, dlatego Konrad potrzebuje teraz każdego z nas, aby dalej mógł żyć i spełniać swoje marzenia!Dramatyczny list Konrada do internatów opublikowany 9 czerwca na portalu facebook.pl pobudził wszystkich Legniczan do działania. Dosłownie wszystkich, małych i dużych,  od osób prywatnych, przez różnolite firmy, po środowiska dziennikarskie. Zaledwie w ciągu tygodnia powstały liczne inicjatywy, projekty i aukcje mające na celu zapewnienie finansowego wsparcia.

Inicjatywny legniczan w organizacji karaoke dla Konrada: 

W okół Kręgielni Kometa zgromadziło się wielu chętnych do współtworzenia charytatywnego Karaoke. 23 czerwca wszyscy możemy wesprzeć zbiórkę na opłacenie kosztów leczenia. W trakcie imprezy będzie można dorzucić swoje „trzy grosze” do puszeczek, albo zawalczyć w wielu atrakcyjnych licytacjach! Każda osoba o wielkim sercu dostanie słodki upominek za swoje wsparcie. Również my jako Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie zakasaliśmy rękawy i stoimy przed kuchennymi ladami, przygotowując pyszne ciasteczka! Dosłownie każdy może pomóc, a im nas więcej, tym lepiej! Dlatego zachęcamy do przekazywania fantów, które można przynieść do klubu w dzień imprezy. Imprezę poprowadzi niezawodny  mistrz karaoke Stanisław!

Na imprezie będzie możliwość pozdrowienia Konrada, w specjalnym filmiku przygotowanym dzięki inicjatywie Sproject.

Do zobaczenia w Kręgielni Komecie już w najbliższy czwartek!

Start godzina: 18:00
Miejsce: Kręgielnia Kometa
Strona poświęcona pomocy Konradowi Krzemińskiemu: konradkrzeminski.legnica.pl
Link do strony na facebooku: Pomoc dla chorego Konrada

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.