Cantat Dzieciom

Na najbliższe dni Spółdzielczy Dom Kultury Kopernik przygotował moc atrakcji dla najmłodszych mieszkanców Legnicy. Wszystkie te wydarzenia propagują prestiżowy Ogólnopolski Turniej Chórów Cantat, który odbywać się będzie w naszym mieście.

22 maja od godziny 12 odbywać się będzie sielski piknik dla dzieci, w ciągu którego będą miały miejsce liczne warsztaty plenerowe, oraz animacje muzyczno-plastyczne. Niedzielne popołudnie stanie się zjawiskową krainą barw i dźwięków, wyczarowaną dzięki Legnickiemu Centrum Kultury. Dzieci podczas zajęć będą mogły przyozdobić motywem muzycznym kubki, torby i koszulki (własne, lub przyniesione z domu), stworzyć instrumenty z elementów recyklingu, które zostaną użyte w występie eko-orkiestry! Zaplanowane są również zajęcia malarstwa sztalugowego i poziomego, a także warsztaty muzyczno-ruchowe dla niemowląt.

Piknik będzie miał miejsce przy SDK „Kopernik” przy ulicy Koziorożca 9.
Wstęp wolny.

Natomiast 29 maja o godzinie 14:00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (ul. o.o. Zbigniewa i Michała) rozpocznie się spektakl dla dzieci „Ucieczka z Piotrusiem Panem”. Spektakl ten jest bogatym widowiskiem muzyczno-teatralnym w konwencji musicalu, stworzonym dzięki współpracy uczniów z legnickich szkół. Młodzi widzowie będą mogli śledzić senne przygody Wandy z Piotrusiem Panem!

ulotka mała (1)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.