Sound War- wielka muzyczna bitwa nadciąga do Legnicy!

Zarezerwujcie czas na 28 maja, gdyż właśnie tego dnia stoczy się wielka bitwa zespołów Sound War! Jest to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Legnica Aktywnie i Kreatywnie, oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej, która zatrzęsie sceną muzyczną Legnicy.

Tak jak zawsze koncert organizujemy niezależnie, razem z Wami, muzykami i niepowtarzalną widownią, która tworzy niezwykły klimat naszych koncertów. Nasza najnowsza impreza Sound War ma na celu wsparcie lokalnych zespołów w szerszej formie. Artyści nie tylko będą mieli okazję, aby zaprezentować się na scenie przed publicznością i zagarnąć flesze niezależnych mediów, ale również zyskać szansę na wygranie sprzętu muzycznego! Publika wraz z organizatorami i artystami wytypują trzy najlepsze formacje, które zdobędą nagrody.

Na koncercie zawalczy sześć Formacji:
NEGEV
THE KRZACKS
EMPLE
TAMP
THE NEGATIVE ONE
Norbert Sierschyński

Poza wymienionymi artystami jako gwiazdy wieczoru wystąpią:
Bracia Wright

Przeprowadzając nabór otrzymaliśmy kilkanaście zgłoszeń, w których zaprezentowały się naprawdę interesujące zespoły, więc wybór był dla nas bardzo trudny. Zespoły, które tym razem się nie zakwalifikowały, będą miały okazję wystąpić w projektach Legnica Aktywnie i Kreatywnie w drugiej połowie roku! Nasza wiosenna bójka muzyczna przyniesie zatem powiew świeżych dźwięków, które naładują pozytywną energią wszystkich słuchaczy.

Koncert Sound War podobnie jak nasze inne przedsięwzięcia będzie trwać dość długo. Zaczynamy o godzinie 18:00, a kończymy przed północą! Zatem szykujcie się już dziś, ponieważ artyści przygotowali swój najostrzejszy oręż!

Cegiełki w wysokości 10 zł, już wyruszyły w miasto. Można je nabyć:
-W Galerii Satyrykon (Rynek 10)
-W Sklepie Muzycznym IMM (Wrocławska 52)
-Na koncercie

Dla przypomnienia: 28 maj, godzina 18:00- Klub Muzyczny Spiżarnia
Sound War wspiera: IMM, JAREXS, Da Grasso, 4KOLORY, LCA.PL, E-LEGNICKIE.PL, DAMI TV.
plakatv6

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.