MIKE & EPICENTRUM zatrzęsą sceną Must Be The Music!

W niedzielę 10 kwietnia o godzinie 20:00 MIKE & Epicentrum dadzą czadu na scenie Must Be The Music!

Tego zespołu nie trzeba prezentować Legniczanom. Chłopacy niejednokrotnie poruszali publikę i wprowadzali ściany w głęboki rezonans. Możemy być pewni, że ponownie zwalą z nóg jury. Nie może nas zabraknąć przed telewizorami, chłopacy liczą na nasze wsparcie!

Zespół odpowiedział nam na kilka pytań:

Dlaczego się tam wybraliście?

Poszliśmy tam tylko dla zabawy by przedłużyć wczorajszą imprezę :D. Graliśmy koncert w Lubinie z 13 w samo południe, koncert skończył sie o 1 w nocy patrzymy na zegarek a tu 4 rano nagle. Wyszła inicjatywa by skoczyć na przegląd to wskoczyliśmy w spakowanego busa i heja.
Minęły 2 tygodnie a tu BENG do Majka zadzwoniła pani producent z wiadomością ,że się dostajemy i widzimy się w Warszawie.

Możecie przybliżyć nam dwa powody, dla których zdecydowaliście się pójść do programu?

Poszliśmy przypomnieć ludziom o tak pięknym ale i zapomnianym rdzennym ROCK ,,N” ROLLU. Nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jesteśmy w stanie usłyszeć w radiu czy tv muzyki tego pokroju. I chcemy pokazać ludziom że Rock N Roll nie umarł on żyje i czuje się świetnie ! Bo nie ma nic piękniejszego niż bawiąca się publika. I czas przypomnieć sobie o starej pięknej nieustającej zabawie jaką nazywamy ROCK N ROLLA

Jak było w tv?

Jak było w tv? Hmmm… Ciężko określić, to było dla na pewno coś nowego ale i ciekawe przeżycie zobaczyć to wszystko od dupy strony lub (od kuchni)

Nie pozostało nam nic innego, niż wspieranie chłopaków przed telewizorami, pamiętajcie POLSAT: GODZINA 20:00!

Dla niecierpliwych nagranie z koncertu LIVE gdzie chłopacy dali nam kawał dobrego Rock N Rolla!

Autor: Dawid Stefanik i Wiktor Buchelt

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.