Szlachetna Paczka Dziennikarska

Wraz z dziennikarzami E-legnickie i  LCA, tygodnikiem regionalnym Konkrety oraz Rafałem (naszym anonimowym darczyńcą), zaangażowaliśmy się w akcję „Szlachetna paczka„.

Pierwszym etapem naszej akcji była czterogodzinna wyprawa wraz z naszą koordynatorką Agnieszką i Rafałem do sklepów, aby kupić: kuchenkę gazową, trzy komplety pościeli, wielką pakę żywnościową, paczkę słodyczy dla dzieci oraz skromne upominki dla członków rodziny.

 

Następnie w grudniowy i wietrzny poranek pojechaliśmy do siedziby szlachetnej paczki w Złotoryi, gdzie czekała na nas miła niespodzianka pod postacią dyplomów oraz słodkiego poczęstunku. Korzystając z okazji przeprowadziliśmy również wywiad z wolontariuszami.

rsz_img_3314-768x512

Kiedy załadowaliśmy paczki i sofę do busa, byliśmy gotowi, aby wyruszyć w drogę do Jawora, gdzie czekała na nas niczego niespodziewająca się rodzina. Kiedy zapukaliśmy do ich drzwi, bardzo ich zaskoczyliśmy, mimo tego powitali nas z wielką życzliwością i uśmiechem na twarzach. W radosnej atmosferze wraz z Marcinem Kallasem przeprowadziliśmy wywiad z rodziną, wolontariuszami i darczyńcami.


Zapraszamy do obejrzenia video relacji z wręczania prezentów rodzinie oraz siedziby Szlachetnej Paczki (i siedziby LAiK).

Pisało o nas m.in lca.pl.

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.