Kobranocka zagrała po 29 latach w Legnicy!

Duża dawka wyśmienitego rocka i sala pełna ludzi odpływająca w transie muzyki. Kobranocka po 29 latach znowu porwała publiczność, choć wiele osób nie miało nawet tylu lat.  Fenomenalny klimat oprócz muzyce zawdzięczamy także świetnemu kontaktowi Zespół- Publika, towarzyszącemu od wyjścia muzyków na scenę. Kobranocka zaprezentowała utwory z przełomu 30 lat kapeli a grając takie kawałki jak I nikomu nie wolno się z tego śmiać czy Kocham cię jak Irlandię mieli wsparcie całej publiki, która na pamięć znała kultowe teksty kapeli i z chęcią śpiewała swoje ulubione piosenki. Taki koncert musiał zakończyć się dwoma bisami. Rockmani nie odpoczywając zbyt długo po występie, wyszli do fanów, z którymi swobodnie rozmawiali i robili pamiątkowe zdjęcia.

Jak przyznaje zespół, koncert sprzed 29 lat pamiętaj bardzo dobrze. Już niedługo pełny wywiad z kapelą- naturalnie na laikart.pl.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

2 Komentarze

  1. Wszystko pięknie, szkoda tylko, że autor artykułu, zgodnie z daną mi obietnicą, nie przesłał mi do autoryzacji powyższych informacji, w związku z czym napisał bzdury – nie zagraliśmy piosenek Sowiety i Moskwa, tej drugiej w ogóle nie znam. Niemniej, było bardzo sympatycznie, do rychłego zobaczenia i usłyszenia w Legnicy! Pozdrawiam! Andrzej Kobra Kraiński/ Kobranocka

1 Trackback / Pingback

  1. Kobranocka legnica laikart | Laik art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.